Barwy szczęścia, odcinek 2498: Iwona sprowadzi swojego kochanka do domu Marka! Teraz on będzie zajmował się Wioletką

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2498: Iwona sprowadzi swojego kochanka do domu Marka! Teraz on będzie zajmował się Wioletką

Barwy szczęścia, odcinek 2498: Iwona sprowadzi swojego kochanka do domu Marka! Teraz on będzie zajmował się Wioletką

2021-10-14 14:14

W 2498 odcinku „Barw szczęścia” Iwona (Izabela Zwierzyńska) już przestanie się kryć z tym, że spotyka się z Tomaszem Kępskim (Jakub Sokołowski). Pyrka bardziej zacznie dbać o swój wygląd i coraz częściej będzie podrzucać Wioletkę (Aurelia Żarnowiecka) pod opiekę Krystyny (Hanna Bieluszko)! Jaworska od razu uzna, że Iwona ma jakiegoś kochanka, o czym niezwłocznie poinformuje Marka (Marcin Perchuć), który zignoruje jej podejrzenia! Jednak w 2498 odcinku „Barw szczęścia” Pyrka szybko rozwieje jego wątpliwości i przyprowadzi mu domu swojego faceta! Teraz Kępski będzie nowym ojcem Wioletki!

"Barwy szczęścia" odcinek 2498 - poniedziałek, 25.10.2021, o godz. 20.10 w TVP2

W 2498 odcinku „Barw szczęścia” Iwona wskoczy w najlepsze ubrania i poprosi Krystynę, aby tego dnia zajęła się Wioletką. Jak podaje swiatseriali.interia.pl matka Marka oczywiście zgodzi się jej pomóc i dość szybko przyjedzie odebrać wnuczkę, jednak jej uwadze nie umknie również wygląd Iwony. Krystyna od razu zauważyły, że Pyrka wygląda zdecydowanie ładniej i uzna, że na pewno ma kogoś na boku i to dla niego tak się wystroiła! Od razu zagai o to Iwonę, ale ta okłamie ją i przyzna, że musi dbać o to, jak widzą ją pacjenci. Oczywiście nie powie jej, że tuż po pracy umówiła się na randkę z Kępski, tylko, że musi załatwić kilka ważnych spraw, choć Krystyna w 2498 odcinku „Barw szczęścia” będzie wiedziała swoje!

- Rozumiem... Potrzebujesz trochę czasu dla siebie – skwituje z uśmiechem.

Patrz też: Barwy szczęścia, odcinek 2495: Kacper zaprosi Madzię do trójkąta z Hanią! Nie będzie umiał wybrać jednej z nich

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ jak potoczy się uczucie Iwony i Tomasza w "Barwach szczęścia" >>>

Niestety nie wszystko w 2498 odcinku „Barw szczęścia” ułoży się po myśli Iwony, gdyż będzie musiała zostać w pracy zdecydowanie dłużej niż zamierzała. Zadzwoni do Tomasza i odwoła ich spotkanie, jednak biznesmen tak łatwo z niego nie zrezygnuje

- Zmiana planów. Mam nieoczekiwanych pacjentów, więc nie uda mi się dotrzeć – wytłumaczy mu, choć Kępski zapewni ja, że poczeka na nią tak długo jak będzie trzeba.

- Będę w salonie – zapewni ją.

- Tylko... Później muszę odebrać córkę – przyzna Iwona, jednak dla Tomasza to nie będzie żaden problem! Kępski zaproponuje jej, aby razem pojechali po Wioletkę, na co Iwona się zgodzi!

- A potem zawiozę was do domu – obieca jej.

W tym samym czasie w 2498 odcinku „Barw szczęścia” Krystyna zwierzy się Markowi, że Iwona już uporała się po ich rozstaniu i ma na boku jakiegoś faceta! Słowa matki nie zrobią na Złotym zbyt wielkiego wrażenia.

- Mam inne sprawy na głowie – skomentuje.

Zobacz także: Barwy szczęścia, odcinek 2494: Macocha Klary zaproponuje jej chory układ. Irena znów pokaże do czego jest zdolna

Jednak słowa jego matki w 2498 odcinku „Barw szczęścia” dość szybko się sprawdzą, gdyż chwilę później Iwona zadzwoni do Marka, że jest już na miejscu, rzecz jasna nie sama! Złoty spakuje córeczkę i wyjdzie z nią przed dom, gdzie aż oniemieje na widok Iwony z innym! Kępski zachowa się tak jak przystało, wyciągnie rękę na powitanie i przedstawi się Markowi, co za chwilę również uczyni i ojciec Wioletki. Złoty nie będzie mógł ukryć swojego zdumienia, gdyż wtedy dojdzie do niego, że jego matka miała rację!

Po zapoznaniu w 2498 odcinku „Barw szczęścia” Kępski przejmie Wioletkę i włoży ją do fotelika w aucie. Marek postanowi wykorzystać okazję, że został sam na sam z Iwoną i podzieli się z nią swoimi wrażeniami, jednak Pyrka nie będzie skora do rozmowy! Ważne będzie dla niej to, że w końcu utarła swojemu byłemu nosa!

- Widzę, że u ciebie duże zmiany - szepnie do Iwony.

- Śpieszę się... Porozmawiamy następny razem – powie mu na pożegnanie.

Spójrz również: Barwy szczęścia, odcinek 2502: Koniec Jezierskich! Kornel okradnie rodzinę i ucieknie z Sandrą

Barwy szczęścia ZWIASTUN nowego sezonu. Ślub Agaty i Patryka odwołany. Tragiczny wypadek Kasi na Sycylii!
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze