Barwy szczęścia, odcinek 2492: Józek nie odda córki niezrównoważonej Urszuli! Zrobi z niej wariatkę w oczach Gabrysi

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2492: Józek nie odda córki niezrównoważonej Urszuli! Zrobi z niej wariatkę w oczach Gabrysi

Barwy szczęścia, odcinek 2492: Józek nie odda córki niezrównoważonej Urszuli! Zrobi z niej wariatkę w oczach Gabrysi

2021-10-15 10:35

W 2492 odcinku „Barw szczęścia” Urszula (Bożena Stachura) zacznie nachodzić Gabrysię (Marta Juras). Matka Julity (Katarzyna Sawczuk) bez żadnej zapowiedzi pojawi się w mieszkaniu Józka (Patryk Pniewski) i zażąda, że chce zabrać Julcię (Julia Staniszewska) na spacer. Spanikowana Gabrysia w 2492 odcinku „Barw szczęścia” nie będzie wiedziała co robić i od razu zadzwoni do Józka. Sałatka równie mocno zdziwi się jej niespodziewaną wizytą, ale pod żadnym pozorem nie zgodzi się, aby niezrównoważona teściowa przejęła opiekę nad dzieckiem! Otwarcie zrobi z niej wariatkę, która zagraża bezpieczeństwu Julci!

"Barwy szczęścia" odcinek 2492 - piątek, 15.10.2021, o godz. 20.10 w TVP2

W 2492 odcinku „Barw szczęścia” Urszula nie da o sobie zapomnieć i bez żadnych zapowiedzi będzie stawiać się w mieszkaniu Józka, gdzie poczuje się jak u siebie. Po tym jak zamknęła Julitę w psychiatryku i niespodziewanie wróciła do Polski z wnuczką, zmieniła się o 180 stopni. Mimo iż doskonale zdawała sobie sprawę, ze rozpad małżeństwa Julity i Józka to wyłącznie wina jej córki, to miała śmiałość prosić Sałatkę, aby zrezygnował z rozwodu, a gdy ten się nie zgodził, to otwarcie zaczęła mu grozić, że go zniszczy! Po tym wszystkim będzie miała jeszcze czelność go nachodzić i stawiać kolejne warunki! W 2492 odcinku „Barw szczęścia” wykorzysta moment, gdy jej zięcia nie będzie w domu i zaatakuje Gabrysię. Urszula oznajmi, że przyszła, aby zabrać swoją wnuczkę na spacer, ale przy okazji nie podaruje sobie kilku złośliwych uwag pod kątem obecnej partnerki Józka.

Patrz też: Barwy szczęścia, odcinek 2492: Wypadek Józka. Gabrysia nie zostawi go samego

Zobacz w GALERII ZDJEĆ jak Józek robi z Urszuli wariatkę w 2492 odcinku "Barw szczęścia" >>>

W 2492 odcinku „Barw szczęścia” Gabrysia, mocno zdziwiona jej wizytą, nie wyda jej od razu wnuczki tylko zadzwoni z zapytaniem do Józka, co jeszcze mocniej zirytuje Urszulę. Jednak finalnie zgodzi się poczekać na ostateczny „werdykt”.

- Józek no w końcu – zacznie Gabrysia.

- Co? Co się stało? – spyta zaniepokojony.

- Twoja teściowa tu jest – oznajmi mu.

- Po co? – zdziwi się.

- Chciałaby zabrać Julkę na spacer – wytłumaczy.

- Co? Nie wiedziałem, że przyjdzie. Przecież bym ci powiedział – powie jeszcze bardziej zdziwiony.

- Wiem, co mam robić? – spyta Gabrysia.

W 2492 odcinku „Barw szczęścia” Józek nie będzie zbyt chętny, aby wydać dziecko Urszuli, co mocno zaciekawi Gabrysię, która dostrzeże w tym drugie dno.

- A jak ona się czuje? – odpowie pytanie na pytanie, ale Gabrysia nie będzie wiedziała o co mu chodzi.

- To znaczy? – zdziwi się jego pytaniem.

- Jest zdenerwowana? Spokojna? – wymieni.

- Jest rozdrażniona. Nie podoba jej się, że jestem tutaj sama z Julką. O co chodzi? – Gabrysia trafi w punkt.

Zobacz także: Barwy szczęścia, odcinek 2498: Iwona sprowadzi swojego kochanka do domu Marka! Teraz on będzie zajmował się Wioletką

Dopiero wtedy w 2492 odcinku „Barw szczęścia” Sałatka przyzna się swojej dziewczynie, że nie powiedział jej wszystkiego o swojej żonie i teściowej i ukrył przed nią dość ważny fakt. Józek wyzna jej, że Urszula choruje na schizofrenię i mimo tego, że się leczy, to nie jest do końca normalna, w związku z czym nie chce zostawiać córki pod jej opieką! Jego słowa mocno zdziwią Gabrysię, która poczuje się jeszcze bardziej zagubiona…

- Słuchaj, Urszula choruje na schizofrenię. Jest pod stałą opieką lekarza. Leczy się, ja oczywiście nie mam nic przeciwko ich kontaktom z Julcią, ale no wolałbym żeby nie została z nią sama, jeżeli nie czuje się zbyt dobrze – przyzna jej w końcu.

- To co? Jak według ciebie mam to sprawdzić/ mam zapytać czy bierze leki? Czy dobrze się czuje? – oburzy się Gabrysia, ale już nie usłyszy odpowiedzi, gdyż w tym momencie z pokoju wyjdzie Urszula.

- I jak werdykt? – zapyta ironicznie.

- Józek nie ma nic przeciwko, ale jeżeli teraz obudzimy Julkę, to będzie w fatalnym humorze i da pani do wiwatu. Proponuję kawę, ciastko i spokojną rozmowę – okłamie ją, aby w ten sposób w 2492 odcinku „Barw szczęścia” wybadać, czy faktycznie dobrze się czuje i czy można pod jej opieką zostawić Julcię.

Spójrz również: Barwy szczęścia, odcinek 2495: Kacper zaprosi Madzię do trójkąta z Hanią! Nie będzie umiał wybrać jednej z nich

Barwy szczęścia ZWIASTUN nowego sezonu. Ślub Agaty i Patryka odwołany. Tragiczny wypadek Kasi na Sycylii!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze