Barwy szczęścia, odcinek 2491: Sławka przekroczy wszystkie granice. Patryk zobaczy jak półnaga zabawia się z Justinem

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2491: Sławka przekroczy wszystkie granice. Patryk zobaczy jak półnaga zabawia się z Justinem

Barwy szczęścia, odcinek 2491: Sławka przekroczy wszystkie granice. Patryk zobaczy jak półnaga zabawia się z Justinem - ZDJĘCIA

2021-10-14 20:04

W 2491 odcinku "Barwy szczęścia" Sławka (Ewelina Serafin) przekroczy wszelkie granice! Ma ogromną chrapkę na Justina (Jasper Sołtysiewicz), czego już nawet nie ukrywa. W 2491 odcinku "Barwy szczęścia" zaprosi Kanadyjczyka do siebie i będą obściskiwać się półnadzy! Matka Patryka (Konrad Skolimowski) nie będzie miała pojęcia, że syn nakryje ich na gorącym uczynku... Kiedy będzie mizdrzyć się do młodego Justina, Patryk stanie w drzwiach i wszystko zobaczy na własne oczy! Tego nie będzie dało się logicznie wyjaśnić.

"Barwy szczęścia" odcinek 2491 - czwartek, 14.10.2021, o godz. 20.10 w TVP2

W 2491 odcinku "Barwy szczęścia" Justin osobiście pojawi się u Sławki, by niby godzić ją i Patryka. Młody Jezierski od dawna ma nieciekawe kontakty z rodzicami, do których ma wiele pretensji. - Moim zdaniem powinniście usiąść i porozmawiać od serca - powie Justin. - Dzięki Justin za twoje słowa wsparcia, jednak trochę sobie nagrabiłam. Zasłużyłam na pretensje Patryka - wyjaśni Sławka w 2491 odcinku "Barwy szczęścia". - (...) Nie ma co, słaby mam dzisiaj humor - przyzna kobieta. - Mam dla ciebie lek i to bez recepty. Endorfiny do zdobycia na basenie - wpadnie na pomysł Kanadyjczyk. - A wiesz co? Świetnie, samej mi to jakoś nie szło - przyzna Sławka i oboje z chłopakiem wylądują półnadzy w basenie. 

Zobacz gorącą scenę Sławki i Justina w "Barwy szczęścia">>>

Sławka i Justin w 2491 odcinku "Barwy szczęścia" będą się świetnie razem bawić, zresztą jak zawsze. Kanadyjczyk przejmie stery i zacznie dopingować kobietę do ćwiczeń. Trzeba przyznać, że cała sytuacja stanie się dość osobliwa. Młody przyjaciel Patryka w samych kąpielówkach będzie ćwiczył dojrzałą matkę Jezierskiego. Nikt się nie spodziewa, że w 4291 odcinku "Barwy szczęścia" Patryk pojawi się w drzwiach basenu i będzie bacznie obserwował rozwój sytuacji. Zobaczy jak matka rzuca się na Justina i zaczyna się z nim przytulać! 

Młody Jezierski zaniemówi na widok Sławki i Justina w basenie. W 2491 odcinku "Barwy szczęścia" będą wyglądali jak para kochanków, którzy świetnie się dogadują. Nic więc dziwnego, że Patryk nie wykrztusi słowa, tylko wycofa się z pomieszczenia. Nie uwierzy, że został zdradzony przez przyjaciela. Konsekwencje z przyłapania go z matką w 2491 odcinku "Barwy szczęścia" wyciągnie później. Ich przyjaźń stanie pod znakiem zapytania. Trudno też uważać, że całe zajście polepszy jego stosunki z matką. 

Barwy szczęścia, odcinek 2491: Miriam pogodzi Agatę i Patryka?! Przekaże jej dramatyczną wiadomość
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze