Barwy szczęścia, odcinek 2491: Patryk przyłapie Justina ze swoją matką! Nie wybaczy przyjacielowi tego romansu - ZDJĘCIA

i

Autor: Materiały Prasowe TVP Barwy szczęścia, odcinek 2491: Patryk przyłapie Justina ze swoją matką! Nie wybaczy przyjacielowi tego romansu - ZDJĘCIA

Barwy szczęścia, odcinek 2491: Patryk przyłapie Justina ze swoją matką! Nie wybaczy przyjacielowi tego romansu - ZDJĘCIA

2021-10-11 11:13

W 2491 odcinku "Barwy szczęścia" Patryk (Konrad Skolimowski) przyłapie Justina (Jasper Sołtysiewicz) ze Sławką (Ewelina Serafin)! Gorąca scena, którą Jezierski zobaczy między matką a przyjacielem, nie pozostawi złudzeń! W 2491 odcinku "Barwy szczęścia" Patryk dosłownie dorwie Justina i wściekły rzuci nim o ścianę! To nie będą pogłoski i plotki, dostanie czarno na białym jak kolega zabawia się ze Sławką. Dziwne tłumaczenia Kanadyjczyka tylko go rozsierdzą i przekonają o jego bezczelności. Rozwścieczony Jezierski nie wybaczy mu tej zniewagi i chorego romansu.

"Barwy szczęścia" odcinek 2491 - czwartek, 14.10.2021, o godz. 20.10 w TVP2

W 2491 odcinku "Barwy szczęścia" Patryk wybierze się do matki w celach pokojowych. To Justin namawiał go do pogodzenia się ze Sławką, dokładnie tak, jak on wybaczył rodzicom będąc w Kanadzie. Skotnicki nie wie jednak, że sam wiąże sobie sznur na szyi. Młody Jezierski pójdzie do domu matki w 2491 odcinku "Barwy szczęścia" dokładnie w momencie, kiedy ona i Justin będą urządzać sobie schadzkę w basenie! Patryk na własne oczy zobaczy, jak mama ściska się z przyjacielem, a oboje są półnadzy! Mało tego, Justin jeszcze przed wtargnięciem Patryka, będzie przekonywał Sławkę, że syn na pewno ją odwiedzi.

- Naprawdę chciał przyjść. Pogadać i popływać. W ostatniej chwili wyskoczyło mu jakieś spotkanie - powie Justin, który nie będzie świadomy, że przyjaciel zaraz nakryje go ze Sławką. - Miło mi, że chociaż ty jesteś. Kornel już w pracy, z Jowitą... Markotnie mi tu dzisiaj samej - powie wyraźnie poruszona kobieta. 

Zobacz przyłapanych Sławkę i Justina i wielką aferę Patryka w GALERII ZDJĘCIA>>>

Justin w 2491 odcinku "Barwy szczęścia" nie powstrzyma się i razem ze Sławką zaczną się przytulać! Patryk stanie w drzwiach pomieszczenia i na własne oczy zobaczy, jak matka romansuje z przyjacielem. Tego będzie za wiele. W 2491 odcinku "Barwy szczęścia" Jezierski dorwie kolegę i dosłownie się na niego rzuci! Rozwścieczą go durne tłumaczenia Kanadyjczyka.

- Czyli nie byłeś z moją matką w basenie? Mama w bikini, ty w kąpielówkach? - parsknie mu w twarz Patryk. - Zobaczyłeś obrazek wyjęty z kontekstu - szepnie Skotnicki. (...) Ile razy mam ci powtarzać? Nie mam romansu z twoją matką! - powie na swoją obronę Justin.

Patryk w 2491 odcinku "Barwy szczęścia" nie będzie miał jednak zamiaru słuchać kolejnych zapewnień. Zobaczy przecież na własne oczy gorącą scenę w basenie, która powie mu wszystko. - Jeszcze raz usłyszę o niej z twoich ust, pożałujesz - syknie do kolegi wyprowadzony z równowagi. Wygląda na to, że przyjaźń obu chłopaków zostanie wystawiona na wielką próbę, której mogą nie podołać. Patryk będzie przekonany, że przyjaciel i matka umawiają się na gorące schadzki. W rzeczywistości ich relacja jest nieco bardziej skomplikowana.

Barwy szczęścia ZWIASTUN nowego sezonu. Ślub Agaty i Patryka odwołany. Tragiczny wypadek Kasi na Sycylii!
Najnowsze