Barwy szczęścia, odcinek 2482: Patryk zmieni tożsamość! Nawet Justin nie zrozumie co on wyprawia - ZDJĘCIA

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2482: Patryk zmieni tożsamość! Nawet Justin nie zrozumie co on wyprawia - ZDJĘCIA

Barwy szczęścia, odcinek 2482: Patryk zmieni tożsamość! Nawet Justin nie zrozumie co on wyprawia - ZDJĘCIA

2021-10-01 12:50

W 2482 odcinku "Barwy szczęścia" Patryk (Konrad Skolimowski) będzie nie do poznania! Jezierski po rozstaniu z Agatą (Natalia Zambrzycka) będzie zachowywał się co najmniej dziwnie. Chłopak w 2482 odcinku "Barwy szczęścia" zmieni tożsamość! Jako pierwszemu w nowym wydaniu pokaże się Justinowi (Kasper Sołtysiewicz), który przyleci z Kanady po pogodzeniu się z rodzicami. Jezierski jest aktualnie pokłócony ze Sławką (Ewelina Serafin) i Kornelem (Jakub Bohosiewicz), ale kolega da mu do myślenia. Szkoda tylko, że Patryk nie będzie już sobą! Zmieni całe życie, byle tylko odciąć się od przeszłości? Zobacz wielką metamorfozę Jezierskiego w GALERII ZDJĘCIA.

"Barwy szczęścia" odcinek 2482 - piątek, 1.10.2021, o godz. 20.10 w TVP2

W 2482 odcinku "Barwy szczęścia" Patryk zaskoczy wielką zmianą. Jezierski po rozstaniu z Agatą postawi wszystko na jedną kartę. Jego dziwne zachowanie pozna najpierw Justin, który wyjechał do Kandy godzić się z rodzicami. Patryk w 1482 odcinku "Barwy szczęścia" przyjedzie po niego na lotnisko, ale nie będzie przypominał siebie! Podjedzie jako kierowca taksówki w okularach i z wąsem! Justin go nie rozpozna! 

- Ale numer - powie zaszokowany Justin w 2482 odcinku "Barwy szczęścia" widząc kolegę, który nie przypomina siebie. - Trochę cię wkręciłem, co? - zapyta Justin. - W sumie chwilowe zaćmienie, bo jesteś ostatnią osobą, którą bym sobie wyobraził za kółkiem biba taksi - stwierdzi Kanadyjczyk. - No, w sumie sam jestem w szoku, że pan Zenek i Zdzisio dali mi drugą szansę - skwituje Jezierski. 

Zobacz spektakularną metamorfozę Patryka w 2482 odcinku "Barwy szczęścia". Jest nie do poznania!>>>

W 2482 odcinku "Barwy szczęścia" Patryk zaskoczy zmianą nie tylko z wyglądu. Chłopak ewidentnie będzie chciał zerwać z przeszłością i zacząć wszystko z "czystą kartą". - A jak ich przekonałeś, że już nie handlujesz dragami? - zapyta wprost Justin w 1482 odcinku "Barwy szczęścia". - Powiedziałem prawdę, tak jak było - wyjaśni Patryk. - I co, obiecałeś, że będziesz miły i rozważny? - zapyta się sarkastycznie Justin. - Sam w to wierzę, Chcę żyć bez kłopotów, normalnie - uzna szczerze Jezierski. 

Przeczytaj: Tragiczny wypadek Kasi Górki w Barwy szczęścia zmieni ją nie do poznania! Wyjazd na Sycylię skończy się masakrą - ZDJĘCIA

Metamorfoza Patryka w 2482 odcinku "Barwy szczęścia" przyniesie spore zmiany. Chłopak nie tylko doklei wąsa i zacznie nową pracę, ale też obieca sobie wielkie zmiany. Kanadyjczyk wyjaśni, że jego wyjazd sporo zmienił. Pogodzi się z rodzicami i spróbuje natchnąć kolegę do podobnego ruchu. Patryk będzie jednak nieugięty. Nie wybaczy tak łatwo Sławce, która oddała go na wychowanie teściowej. Justin swoją opowieścią w 1482 odcinku "Barwy szczęścia" tknie w nim jednak pewne wątpliwości i możliwe, że Jezierski pójdzie o krok dalej i pojedna się z rodzicami. Może to też dobry krok, by zacząć wszystko od początku. 

Barwy szczęścia ZWIASTUN nowego sezonu. Ślub Agaty i Patryka odwołany. Tragiczny wypadek Kasi na Sycylii!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze