Barwy szczęścia, odcinek 2491: Miriam pogodzi Agatę i Patryka?! Przekaże jej dramatyczną wiadomość o ukochanym - WIDEO

i

Autor: VOD.TVP.PL Barwy szczęścia, odcinek 2491: Miriam pogodzi Agatę i Patryka?! Przekaże jej dramatyczną wiadomość o ukochanym - WIDEO

Barwy szczęścia, odcinek 2491: Miriam pogodzi Agatę i Patryka?! Przekaże jej dramatyczną wiadomość o ukochanym - WIDEO

2021-10-14 20:04

W 2491 odcinku "Barwy szczęścia" Miriam (Sandra Staniszewska-Herbich) postawi sobie za cel pogodzenie Agaty (Natalia Zambrzycka) i Patryka (Konrad Skolimowski). Spotka się z Jezierskim i wybada teren. Spróbuje namówić go do kontaktu z byłą narzeczoną, ale chłopak będzie nieugięty. Miriam w 2491 odcinku "Barwy szczęścia" uderzy zatem w czuły punkt Pyrki. Postawi obie za cel pogodzenia jej z Jezierskim i nie spocznie. W końcu posunie się nawet do tego, że weźmie ją na litość! Przekaże Agacie dramatyczne wieści o ukochanym, a ona nie zdoła ukryć, że ją to ruszyło.

"Barwy szczęścia" odcinek 2491 - czwartek, 14.10.2021, o godz. 20.10 w TVP2

W 2491 odcinku "Barwy szczęścia" Miriam nie pogodzi się z faktem, że przyjaciele nie są już razem. Będzie jej głupio, że chwilę wcześniej w 2490 odcinku "Barwy szczęścia" wparowała do Pyrki i zaczęła trajkotać o jej związku i przygotowaniach do ślubu, kiedy ta znalazła się w kompletnej rozsypce, a o żadnym ślubie nie może być mowy.

- Agata, siadaj i opowiadaj jak przygotowania do ślubu i wesela, ja jestem bardzo ciekawa! - wypaliła Miriam w 2490 odcinku "Barwy szczęścia", na co dziewczyna zareagowała płaczem. - Nie będzie żadnego ślubu, ani żadnego wesela. Rozstaliśmy się z Patrykiem, wyprowadził się - powiedziała niemal szepcząc, Miriam zobaczyła, że jest naprawdę źle. Dlatego też, postanowi pogodzić skłócone narzeczeństwo i wszystko naprawić. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1606: Koniec Argasińskiego! To Olek go załatwi, bo wykryje niedopuszczalny błąd ordynatora - ZDJĘCIA

W 2491 odcinku "Barwy szczęścia" Miriam pójdzie na spotkanie z Patrykiem i spróbuje go namówić do rozmowy z Agatą. - Wiem o czym mówisz, było, minęło - powie na wstępie Jezierski w 2491 odcinku "Barwy szczęścia", kiedy Miriam w ogóle zacznie temat. - Było, minęło? Tak po prostu? Przecież byliście świetną parą. Pamiętam wasze zaręczyny w Izraelu. O co poszło? - dopyta Patryk. - O nic i o wszystko, po prostu nam się pokomplikowało - przyzna chłopak. - (...) Aż trudno uwierzyć, że półtora roku temu byliście zakochani, pełni pasji, planowaliście wspólne życie... A powrót? Przecież możecie być szczęśliwi? - powie wprost kobieta. - Miriam, do tanga trzeba dwojga. Żeby się rozejść i zejść... - podsumuje Jezierski i doda, że Agata doskonale wie gdzie on mieszka, ma jego numer i może się przecież odezwać. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1606: Łukasz wróci do córki Natalki i byłej kochanki Katii! Znów nie sprawdzi się jako ojciec

W 2491 odcinku "Barwy szczęścia" Miriam spróbuje rozmówić się także z Agatą. Ją weźmie ją trochę na litość i zacznie opowiadać dramatyczne wieści o Patryku. - Po tym co od ciebie usłyszałam to nie spodziewałam się, że Patryk jest taki smutny - podejdzie Pyrkę Miriam. - A jest smutny? - zapyta. - Jest rozżalony. Jak ktoś, kto wiele stracił - przyzna koleżanka. - Wie gdzie mieszkam, zna mój numer telefonu - powtórzy słowa Patryka Agata w 2491 odcinku "Barwy szczęścia". - Brak mu pewności siebie. Agata, możecie być razem, a Patryk czeka na twój krok - powie Miriam. - Jesteś pewna, że czeka? - upewni się Pryka, a koleżanka kiwnie głową na potwierdzenia. Nie da się ukryć, że Miriam uda się wzbudzić w nich obu emocje. 

Barwy szczęścia, odcinek 2491: Miriam pogodzi Agatę i Patryka?! Przekaże jej dramatyczną wiadomość
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze