Barwy szczęścia, odcinek 2490: Dramat Agaty. Zniszczy ostatnią pamiątkę po Patryku. Odetnie się też od rodziny

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2490: Dramat Agaty. Zniszczy ostatnią pamiątkę po Patryku. Odetnie się też od rodziny

Barwy szczęścia, odcinek 2490: Dramat Agaty. Zniszczy ostatnią pamiątkę po Patryku. Odetnie się też od rodziny

2021-10-13 16:18

W 2490 odcinku "Barwy szczęścia" Agata (Natalia Zambrzycka) nie będzie mogła się pozbierać po stracie Patryka (Konrad Skolimowski). Fatalne samopoczucie Agaty zauważy nawet Iwona (Izabela Zwierzyńska). Nie zdoła jej pomóc, bo Agata odetnie się od świata! W 2490 odcinku "Barwy szczęścia" zdesperowana Pyrka zniszczy ostatnią pamiątkę po Patryku. Załamana zacznie wspominać piękne chwile z byłym narzeczonym, przejrzy wspólne rzeczy i dojdzie do tragedii. Pyrka odetnie się od rodziny. Będzie nie do poznania!

"Barwy szczęścia" odcinek 2490 - środa, 13.10.2021, o godz. 20.10 w TVP2

W 2490 odcinku "Barwy szczęścia" Agata nie będzie miała siły na nic. Załamana zamknie się w pokoju i nie będzie z niego zbytnio wychodzić. W końcu Iwona pójdzie sprawdzić stan dziewczyny i prawie jej nie pozna! 

- Może mogłabyś zrobić sobie przerwę? - zapyta z pretensją Iwona z 2490 odcinku "Barwy szczęścia", która zobaczy, że Pyrka zamknęła się w sobie i zagłębiła w ogrom pracy. - Chciałabym, ale nie mogę - odburknie oschle dziewczyna. - A myślałam, że sama jesteś dla siebie szefową - przypomni Iwona i zaproponuje wspólny wypad i spędzenie razem czasu. - Iwona, pójdźcie same, dobrze? Naprawdę nie mam czasu... - powie stanowczo Agata, która ledwo zaszczyci ją spojrzeniem. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1610: Chora na serce Magda w szpitalu! Zdesperowany Budzyński sięgnie po pomoc nawet do jej byłego kochanka

W 2490 odcinku "Barwy szczęścia" Agata wyjdzie w końcu z pokoju i pójdzie do kuchni. W samotności będzie snuć się bez celu, aż w końcu sięgnie do szafki i wyjmie z niej wyjątkowy kubek. Spojrzy na naczynie i przypomni sobie piękne chwile z Patrykiem, ponieważ nadruk na kubku będzie wspólnym zdjęciem pary z wakacji, podczas których byli bardzo szczęśliwi. Niestety w 2490 wydarzy się tragedia, bo Pyrce wypadnie kubek z dłoni i uderzy w podłogę. Dziewczyna podniesie pamiątkę i zauważy, że się rozbiła! 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1607: Ten pocałunek Izy i Marcina po rozprawie w sądzie wszystko zmieni. Później będzie tylko gorzej!

W 2490 odcinku "Barwy szczęścia" zniszczona rzecz będzie symbolem zniszczonej relacji. Na domiar złego do Agaty wpadnie niespodziewanie Miriam (Sandra Staniszewska-Herbich), która nieświadoma rozpadu związku Jezierskiego i Pyrki zacznie trajkotać o starych, dobrych czasach. 

- Agata, siadaj i opowiadaj jak przygotowania do ślubu i wesela, ja jestem bardzo ciekawa! - wypali Miriam w 2490 odcinku "Barwy szczęścia", na co dziewczyna zareaguje płaczem. - Nie będzie żadnego ślubu, ani żadnego wesela. Rozstaliśmy się z Patrykiem, wyprowadził się - powie niemal szepcząc i ogarnie ją rozpacz. 

Barwy szczęścia ZWIASTUN nowego sezonu. Ślub Agaty i Patryka odwołany. Tragiczny wypadek Kasi na Sycylii!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze