Barwy szczęścia, odcinek 2487: Kacper aż oniemieje na widok odmienionej Hani! Madzia sama wpędzi ją w jego ramiona – ZDJĘCIA

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2487: Kacper aż oniemieje na widok odmienionej Hani! Madzia sama wpędzi ją w jego ramiona – ZDJĘCIA

Barwy szczęścia, odcinek 2487: Kacper aż oniemieje na widok odmienionej Hani! Madzia sama wpędzi ją w jego ramiona – ZDJĘCIA

2021-10-08 14:35

W 2487 odcinku „Barw szczęścia” Madzia (Natalia Sierzputowska) postara się za wszelką cenę zyskać w oczach Kacpra (Jakub Szlachetka) za to, że ostatnio naśmiewała się z Oliwką (Wiktoria Gąsiewska) z wyglądu Hani (Weronika Hoepfner). Nastolatka zorganizuje w hotelu Stańskich mały pokaz mody, w którym zareklamuje swój nowy biznes. W 2487 odcinku „Barw szczęścia” Madzia zrobi Kacprowi niespodziankę i razem z Oliwką uczyni Hanię gwiazdą wieczoru! Zaskoczony Kacper aż zaniemówi na jej widok, a Madzia zrozumie, że chyba sama strzeliła sobie tym w kolano!

"Barwy szczęścia" odcinek 2487 - piątek 8.10.2021, o godz. 20.10 w TVP2

W 2487 odcinku „Barw szczęścia” w hotelu Stańskich odbędzie się mały pokaz mody, organizowany przez Madzię i Oliwkę, który będzie miał na celu promocję nowego biznesu Madzi z wynajmem używanych ubrań. W przygotowania włączy się również Kacper, który szczerze będzie kibicował swojej dziewczynie, mimo iż ostatnio nieco straciła w jej oczach, gdy wspólnie z Oliwką wyśmiewały się z wyglądu Hani. Wówczas Madzia zaczęła obawiać się, że nowa przyjaciółka jej chłopaka może zając jej miejsce, jednak Oliwka zapewniła ją, że nie ma się czym martwić, gdyż Hania nie dorasta jej do pięt. Kacper mocno wkurzył się, że dziewczyny tak podle mogą wyrażać się o innej, ale w 24787 odcinku „Barw szczęścia” Madzia i Oliwka postanowią naprawić swój błąd i pomóc Hani zaakceptować siebie!

Patrz też: Barwy szczęścia, odcinek 2502: Koniec Jezierskich! Kornel okradnie rodzinę i ucieknie z Sandrą

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ niesamowitą metamorfozę Hani w 2487 odcinku "Barw szczęścia" >>>

W 2487 odcinku „Barw szczęścia” gwiazdą pokazu Madzi zostanie Hania! Dziewczyny wezmą się za jej metamorfozę i zrobią ją na prawdziwe bóstwo. Nowa fryzura, pięknie podkreślony makijaż i idealna sukienka sprawią, że Hania z szarej i zakompleksionej myszki stanie się piękną kobietą! Oczywiście ani Madzia ani Oliwka nie poinformują o swoich planach Kacpra, a jedynie pokażą mu gotowy efekt, który aż przejdzie jego najśmielsze oczekiwania! W 2487 odcinku „Barw szczęścia” Kacper aż oniemieje na widok odmienionej Hani!

- O jesteś, masz wszystko, o co cię prosiłam? – ucieszy się na jego widok Madzia.

- Przecież wiesz, że ja za nimi nie przepadam – zasmuci się Kacper.

- Ta ci się spodoba. Gwiazdo wieczoru, pokaż się – powie Madzia, po czym zaprosi do nich nową Hanię, a jej metamorfoza sprawi, że aż Kacprowi zabraknie tchu!

Zobacz także: Barwy szczęścia, odcinek 2491: Aldona i Borys zostaną z niczym! Kuczma załatwi ich w sądzie - ZDJĘCIA

Jeszcze w 2487 odcinku „Barw szczęścia” Kacper będzie zły na Madzię, że o niczym mu nie powiedziała. Sam przecież doskonale wie, że Hania boryka się z kompleksami i ta wizyta musiała ją wiele kosztować.

- Dlaczego mi nie powiedziałaś, że zaangażowałaś w to wszystko Hanię? – nieco zirytuje się na nią Kacper.

- Chciałam ci zrobić niespodziankę, ale zobacz jak Hania pięknie wygląda – wytłumaczy się Madzia.

- Tak – potwierdzi Kacper, nie mogąc się na nią napatrzeć.

Jakby tego było mało w 2487 odcinku „Barw szczęścia” Kacper dowie się od swojej dziewczyny, że to jedynie początek zmian, jakie czekają na Hanię! Okaże się, że Madzia będzie nie tylko gwiazdą jej pokazu, ale również sesji zdjęciowej, dzięki której w końcu będzie mogła nauczyć się akceptacji.

- A poza tym mam wobec niej większe plany – uśmiechnie się Madzia.

- To znaczy? – dopyta.

- Chciałabym jej zrobić sesję w stylu make over wiesz, że od kopciuszka do księżniczki. Jeszcze tylko muszę znaleźć odpowiedniego księcia – wytłumaczy, jednak dość szybko pożałuje swoich słów.

W 2488 odcinku „Barw szczęścia” Madzia zda sobie sprawę, że chyba sama wpędziła Hanię w ramiona idealnego księcia, gdyż w trakcie pokazu Kacper i jej modelką staną się sobie wyjątkowo bliscy. Zazdrosna nastolatka nie będzie mogła się z tym pogodzić, zwłaszcza, że zrozumie, że w tej chwili jej szanse znacząco opadły. W końcu Hania podobnie jak Kacper jest mózgiem, a teraz, gdy dzięki niej już wygląda jak milion dolarów, to już nic nie stoi im na przeszkodzie, aby być razem! Czy tak się stanie? Tego dowiemy się już w najbliższych odcinkach „Barw szczęścia”!

Spójrz również: Barwy szczęścia, odcinek 2490: Ostateczna decyzja Kasi i Łukasza o wyjeździe na Sycylię. Paulinka nie będzie mogła w to uwierzyć

Barwy szczęścia, odcinek 2479: Przekręt Oliwki zadziała! Pierwsza dowie się jak wygląda tajemnicza Hania
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze