Barwy szczęścia, odcinek 2462: Klara i Hubert pójdą z torbami! Nie będą mieli co jeść, a podła macocha ukradnie im grubą kasę

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2462: Klara i Hubert pójdą z torbami! Nie będą mieli co jeść, a podła macocha ukradnie im grubą kasę

Barwy szczęścia, odcinek 2462: Klara i Hubert pójdą z torbami! Nie będą mieli co jeść, a podła macocha ukradnie im grubą kasę

W 1462 odcinku "Barw szczęścia" Klara (Olga Jankowska) i Hubert (Marek Molak) znajdą się w finansowej ruinie! Będę mieli naprawdę pustą lodówkę, zero perspektyw i ogromne długi! Co pójdzie nie tak, że rodzina Pyrków może pójść z torbami? Rodzinę zaczną gonić niezapłacone rachunki, kłopoty z prawem Huberta i podłe knowania macochy Klary! Irena (Małgorzata Krzysica) zgarnie dla siebie cały spadek mężu i kiedy Pyrka spróbuje upomnieć się o swoje, zaśmieje jej się w twarz! Czy małżonkowie znajdą sposób aby odbić się od dna w 2462 odcinku "Barw szczęścia"?

"Barw szczęścia" odcinek 2462 ostatni przed wakacjami - wtorek 8.06.2021, o godz. 20.10 w TVP2

W 2462 odcinku "Barw szczęścia" dramatyczny stan ubóstwa w domu Klary i Huberta odkryje Iwona (Izabela Zwierzyńska), która wpadnie z niespodziewaną wizytą. Siostra odkryje, że Pyrki mają zupełnie pustą lodówkę i po domu hula wiatr! Naprawdę Klara nie będzie miała czym poczęstować gościa, poza herbatą... Hubertowi będzie autentycznie wstyd, ale nie będzie się już rzucał  nowe szalone pomysły biznesowe. Jedna przygoda z prawem chyba wystarczy mu na długo...

Iwona w 2462 odcinku "Barw szczęścia" zapyta wprost, co się dzieje u Pyrków, więc Klara i Hubert, jedno przez drugie, zaczną jej tłumaczyć, skąd się wzięła taka nędza.  

- Jeszcze chwila i nie będzie nas stać nawet na światło w lodówce! - odpowie Klara pokazując Iwonie rachunek za prąd. - Patrz, ile teraz będziemy płacić... To prawie dwa razy tyle, co do tej pory!

Klara przyzna się też Iwonie w 2452 odcinku "Barw szczęścia" , że wszystko, co ostatnio kupiła do jedzenia, zjadł... Staś (Olaf Kaprzyk)! Ale czy to możliwe, żeby na tak niewiele w ogóle było ich stać?

Czytaj też: Barwy szczęścia, odcinek 2458: Oliwka w żałobie!? Madzia będzie miała dość swojego życia

Barwy szczęścia, odcinek 2420, Irena (Małgorzata Krzysica)

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2420, Irena (Małgorzata Krzysica)

Niestety, już za chwilę w 2462 odcinku "Barw szczęścia" wyjdą na jaw koleje, jeszcze większe problemy niż pusta lodówka w domu. Iwona spróbuje pomóc wyliczając miesięczne wydatki Klary i Huberta na podstawowe rachunki. Czy znajdzie ukryte koszty prowadzenia domu?

- Mamy tu łącznie: prąd, wodę, internet, telewizję, wywóz śmieci. Nie jest tak źle - odetchnie Iwona, pokazując Klarze kartkę ze swoimi wyliczeniami.

- Jest źle - usłyszy jednak od Klary. 

- No tak. Zapomniałam o opłacie za ośrodek dziadków... - przyzna się w tym momencie 2462 odcinka "Barw szczęścia" Iwona.

- Mówiłam. Za moment pójdziemy z torbami! - zdenerwuje się Klara.

-Staś ma od przyszłego miesiąca dorabiać jako kurier. Ma się dokładać - przypomni sobie Iwona na pocieszenie. - Jakoś sobie poradzimy - Iwona nie straci nadziei, że wszystko się ułoży.

- Trzeba ciąć koszty i rozejrzeć się za jakąś pracą - podsumuje sytuację Klara.

Ale ostatecznie podczas tej rozmowy w 2462 odcinku "Barw szczęścia" żona Huberta przypomni sobie, że przecież tak naprawdę ma wielkie pieniądze, tylko jeszcze ich nie dostała. Oczywiście, Klara będzie miała na myśli spadek po ojcu (Tomasz Sobczak), o który postanowiła walczyć z Ireną w sądzie. Ale podła macocha przedłuża postępowanie, wręcz go unika.  Klara zadzwoni więc do prawniczki Paszkowskiej (Olga Bończyk), by zapytać, jak mają się sprawy z wyegzekwowaniem od macochy należnych jej pieniędzy.

- Żona twojego ojca unika mnie jak ognia. Nie odpowiedziała na pismo, nie reaguje na maile, nie odbiera telefonów. Doświadczenie mówi mi, że po prostu zaczęła grać na zwłokę - usłyszy.

Wściekła Klara postanowi w 2462 odcinku "Barw szczęścia" odwiedzić Irenę i osobiście upomnieć się o swoje. Ale niewiele zdziała, bo Irena zrobi się jeszcze bardziej bezczelna i dosłownie zaśmieje jej się w twarz! Czy Hubert z Klarą i dziećmi będą musieli zmienić swój status społeczny i zacząć żyć ja nędzarze?  

Zobacz także: Koniec M jak miłość. Barbara przeżyje największy koszmar swojego życia! Będzie musiała wybierać między szczęściem jednego wnuka a życiem drugiego - ZWIASTUN

Barwy szczęścia, odc. 2429: Klara (Olga Jankowska), Hubert (Marek Molak), Iwona (Izabela Zwierzyńska), Marysia (Nina Szumowska)

i

Autor: Artrama
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze