Dramat przyszłych rodziców

i

Autor: Materiały prasowe Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2461: Bożena i Bruno nie przestają walczyć o adopcję Tadzia. Czekają ich druzgoczące wieści

2021-06-04 15:19

Bożena (Marieta Żukowska) i Bruno (Lesław Żurek) z serialu "Barwy szczęścia" są już bardzo blisko ziszczenia marzeń o zostaniu rodzicami. W walce o opiekę nad małym Tadziem (Józio Trojanowski) w 2461 odcinku "Barwy szczęścia" czeka ich jednak kolejny cios.

"Barwy szczęścia", odcinek 2461 - piątek, 4.06.2021, o godz. 20.10 w TVP2

Stańscy od dawna gotowi już są zostać rodzicami chłopca, który został przed kilkoma miesiącami porzucony w ich hotelu. Starania w ośrodku adopcyjnym o przyznanie opieki nad Tadziem (Józio Trojanowski), wciąż jednak trwają. Przyszyli rodzice muszą też spełnić wysokie oczekiwania samego ośrodka, para nie ustaje jednak w staraniach i nie traci nadziei, że ich marzenie o dziecku wkrótce się spełni.

Nie przegap: Śmierć Kasi Górki w Barwy szczęścia. Pożegna się z rolą ginąc pod gruzami wielkiego wybuchu po wakacjach 2021?

Wiele zależeć będzie od wizyty komisji z ośrodka adopcyjnego, którzy niebawem odwiedzą ich hotel, w którym jeden z apartamentów zaaranżowali na swoje mieszkanie. To one być może niedługo stanie się nowym domem dla Tadzika. Niestety w tym czasie Matuszewska, będąca szefową placówki, otrzyma niepokojący telefon. Tymczasowi opiekunowie chłopca poinformują kobietę, że chłopiec trafił do szpitala.

Barwy szczęścia. Bożena i Bruno zostaną rodzicami! Będą mieli syna. Jak to możliwe, skoro jest bezpłodny?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze