Barwy szczęścia, odcinek 2443: Bożena i Bruno poniżeni w ośrodku adopcyjnym! Nigdy nie dostaną małego Tadzia

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2443: Bożena i Bruno poniżeni w ośrodku adopcyjnym! Nigdy nie dostaną małego Tadzia

Barwy szczęścia, odcinek 2443: Bożena i Bruno poniżeni w ośrodku adopcyjnym! Nigdy nie dostaną małego Tadzia

W 2443 odcinku serialu "Barwy szczęścia" Bożena (Marieta Żukowska) i Bruno (Lesław Żurek) podejmą kolejną próbę adopcji małego Tadzia (Józio Trojanowski), ale tym razem zostaną potwornie upokorzeni. Pracownica socjalna zrobi absolutnie wszystko, aby zniechęcić ich do adopcji i wzięcia do domu chłopczyka. Kobieta pokaże im także rzeczy, że Bożena wybiegnie ze łzami w oczach, a Bruno jeszcze długo będzie musiał ją pocieszać... Czy w 2443 odcinku "Barw szczęścia" zobaczymy, że Bożena i Bruno tak naprawdę nigdy nie zostaną rodzicami?

"Barwy szczęścia" odcinek 2443 - poniedziałek 10.05.2021, o godz. 20.10 w TVP2

W 2443 odcinku "Barw szczęścia" Bożena i Bruno pojadą na kolejne spotkanie w ośrodku adopcyjnym w sprawie starań o zostanie rodzicami Tadzia. Chłopczyk został porzucony przez rodziców właśnie w hotelu Stańskich, a bardzo pragnąca dziecka Bożena, dosłowonie na jego punkcie oszalała. 

Ale droga do opieki nad dzieckiem nawet dla zamożnych i statecznych małżonków okaże się bardzo trudna. W 2443 odcinku "Barw szczęścia" okaże się, że państwo polskie za pomocą swoich instytucji prawnych, jak ośrodek adopcyjnych, zrobi wszystko, aby potencjalnych rodziców zniechęcić! 

- Z góry uprzedzam, że dzisiejsze spotkanie nie będzie łatwe - ostrzeże już na wstępie Bożenę i Bruna dyrektorka placówki

Kobieta w 2443 odcinku "Barw szczęścia" pokaże Stańskim szokujące materiały na temat adopcji! Bożena i Bruno zobaczą film, na którym inni rodzice adopcyjni opowiadają o przerażających problemach, jakie mają w wychowywaniu nieswoich dzieci. Bożena będzie oburzona i spróbuje nawet wybiec z gabinetu dyrektorki kompletnie roztrzęsiona!

Zobacz też: M jak miłość. Argasiński uzna dziecko Patrycji i Łukasza za swoje! Nie zniesie takiej hańby i zastraszy niewierną żonę - WIDEO

Barwy szczęścia. Bożena i Bruno zostaną rodzicami! Będą mieli syna. Jak to możliwe, skoro jest bezpłodny?
Barwy szczęścia odc. 2391. Bożena (Marieta Żukowska), Tadzio (Józef Trojanowski)

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia odc. 2391. Bożena (Marieta Żukowska), Tadzio (Józef Trojanowski)

- Dlaczego musieliśmy wysłuchać tych strasznych historii? Chciała nas pani zniechęcić? - będzie szlochała Stańska w ramionach tulącego ją męża.

- Chciałam pokazać, jak trudne zadanie stoi przed państwem - usłyszy w odpowiedzi.

Jak zakończy się to spotkanie w 2443 odcinku "Barw szczęścia"? Czy Bożena i Bruno poczują się upokorzeni i wyjdą, próbując zapomnieć o zobaczonych potwornościach? Czy jednak spróbują się z tym zmierzyć i jeszcze raz zawalczą o małego Tadzia?

- Wiemy, że może być różnie, ale chcemy się z tym zmierzyć - powie w imieniu Stańskich Bruno na zakończenie spotkania. Czy Stańscy ostatecznie adoptują dziecko przekonamy się śledząc wątek od 2443 odcinka "Barw szczęścia"!  

Czytaj także: Stulecie Winnych 3, odcinek 36: Jasiek zdradzony przez Lottę! Zostawiła rodzinę dla wyjątkowo paskudnego typa! Odbierze mu Antosia na zawsze – ZWIASTUN

Barwy szczęścia, odc. 2393: Bożena (Marieta Żukowska), Tadzio (Józio Trojanowski)

i

Autor: Artrama
Barwy szczęścia, odcinek 2420, Bożena (Marietta Żukowska), Bruno (Lesław Żurek)

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2420, Bożena (Marietta Żukowska), Bruno (Lesław Żurek)
Najnowsze