Barwy szczęście, odcinek 2439: Iwona załatwi Michalinie aborcję? Ukryje przez Markiem wpadkę Witka

i

Autor: Artrama Barwy szczęście, odcinek 2439: Iwona załatwi Michalinie aborcję? Ukryje przez Markiem wpadkę Witka

Barwy szczęścia, odcinek 2439: Iwona załatwi Michalinie aborcję? Ukryje przez Markiem wpadkę Witka

2021-04-28 9:00

W 2439 odcinku serialu "Barwy szczęścia" Iwona (Izabela Zwierzyńska) zaangażuje się w problemy Witka (Witold Sosulski) i jego dziewczyny. To ona jako pierwsza z grona dorosłych osób dowie się, że Michalina (Anna Pentz) może być w ciąży i weźmie sprawy w swoje ręce. Ale nie zdecyduje się powiedzieć Markowi (Marcin Perchuć), czym martwią się mieszkające pod jego dachem nastolatki. Zdradzamy, że w 2439 odcinku "Barw szczęścia" Iwona umówili Michalinę ze znajomą lekarką ginekolog. Czy nastolatki z pomocą Iwony zdecydują się na aborcję?

"Barwy szczęścia" odcinek 2439 - wtorek, 4.05.2021, o godz. 20.10 w TVP2

W 2439 odcinku "Barw szczęścia" Iwona dowie się, że złe samopoczucie Michaliny i smutny nastrój Witka są spowodowane tym, że dziewczyna mogła zajść w ciążę z młodym Złotym. Jak lekarka włączy się w poważny problem nastolatków?

Na pewno Iwona w 2439 odcinku "Barw szczęścia" nie powie o niczym Markowi. Zapewne błagać ją będą o to Witek z Michaliną. Dość będą mieli zmartwień i najpewniej będą się bali, że Marek wpadnie w histerię i na przykład zechce ich rozdzielić. A to jest ostatnia rzecz, jakiej by chcieli!    

Zobacz też: M jak miłość, odcinek 1588: Magda zmieni się nie do poznania. Budzyński będzie musiał słuchać skarg na żonę!

Barwy szczęścia, odcinek 2380: Iwona zostawi Markowi Wioletkę! Ciężko tego pożałuje - ZWIASTUN
Barwy szczęścia odc. 2434. Michalina (Anna Pentz)

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia odc. 2434. Michalina (Anna Pentz)

Iwona w 2439 odcinku "Barw szczęścia" na pewno umówi Michalinę ze znajomą lekarką po to, aby w ogóle potwierdzić lub wykluczyć ciążę. Jak pisaliśmy o tym TUTAJ - test, który nastolatka wykona wykaże, że nie jest ciężarna. Ale jej samopoczucie nadal będzie fatalne i wiele będzie wskazywać na to, ze wynik testu nie był prawidłowy. Czy lekarka potwierdzi ciążę? Jeżeli tak, czy Iwona zaangażuje się dalej i pomoże nastolatkom "pozbyć się problemu" w tajemnicy przed Markiem?

Mamy nadzieję, że jednak tak poważnej decyzji Iwona nie weźmie na własne sumienie. Nastolatki mają prawo zagubić się i nie unieść odpowiedzialności za nowe życie, ale pasierbica Marka sama została matką w nieciekawy sposób i wydaje się, że bardzo dobrze sobie radzi w tej roli. Czy da się namówić Witkowi i Michalinie, żeby ukryć przed Olgą (Dorota Łukasiewicz-Kwietniewska) i Markiem, że ich dzieci będą miały dziecko? Jak daleko posunie w swojej pomocy? Przekonamy się śledząc wątek od 2439 odcinka "Barw szczęścia"! 

Czytaj także: M jak miłość, odcinek 1586: Patrycja przyzna się Marcie, że Łukasz jest jej kochankiem 

Barwy szczęścia odc. 2434. Michalina (Anna Pentz), Witek (Witold Sosulski)

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia odc. 2434. Michalina (Anna Pentz), Witek (Witold Sosulski)
Barwy szczęścia, odcinek 2410, Iwona (Izabela Zwierzyńska)

i

Autor: VOD.TVP.PL Barwy szczęścia, odcinek 2410, Iwona (Izabela Zwierzyńska)
Najnowsze