Barwy szczęścia, odcinek 2430: Kajtek zostawi Oliwkę i wyjedzie. To rozstanie będzie koszmarem

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2430: Kajtek zostawi Oliwkę i wyjedzie. To rozstanie będzie koszmarem

Barwy szczęścia, odcinek 2430: Kajtek zostawi Oliwkę i wyjedzie. To rozstanie będzie koszmarem

2021-04-16 10:54

W 2430 odcinku "Barwy szczęścia" Kajtek (Jakub Dmochowski) podejmie radykalną decyzję! Od dawna między nim a Oliwką (Wiktoria Gąsiewska) dochodziło do ostrych spięć, ale ostatnio wydawało się, że para jest pogodzona. W 2430 odcinku "Barwy szczęścia" dojdzie do ich koszmarnego rozstania, które Kajtek zapamięta na długo... Zostawi Oliwkę i wyjedzie! Decyzja chłopaka będzie szokująca, ale ma czemuś służyć. Chłopak już nigdy nie wróci do Oliwki?

"Barwy szczęścia" odcinek 2430 - wtorek, 20.04.2021, o godz. 20.10 w TVP2

W 2430 odcinku "Barwy szczęścia" Kajtek podejmie decyzję o wyjeździe do Singapuru. Wszystko przez to, że Władek (Przemysław Stippa) ulegnie wypadkowi i silnie się zatruje! Dostał tam bardzo dobrą posadę badacza i pracuje z najlepszymi, ale niestety przypłaci to zdrowiem! W końcu w "Barwach szczęścia" Władek poinformuje syna, że wylądował w szpitalu. 

- Nosiłem jakiś stary, nieszczelny skafander, nawdychałem się paru toksycznych substancji i po badaniach, które mi tu zrobili, wiem, że mam ropień na lewym płucu... Spokojnie, to nic takiego!(...) Poleżę tu góra tydzień i wracam do pracy! - powie synowi.

Przeczytaj: Iza z M jak miłość blondynką. Tak Adriana Kalska zmieniła się do roli. Radykalna metamorfoza Izy po przejściach z Marcinem

Barwy szczęścia. Bożena i Bruno zostaną rodzicami! Będą mieli syna. Jak to możliwe, skoro jest bezpłodny?

Kajtek w "Barwy szczęścia" nie do końca uwierzy, że ojcu nic nie jest.

- Na pewno? Tato, powiedz, jak jest naprawdę! - przyciśnie Kajtek.

- Tak, banał – zwykły drenaż... Mam tylko prośbę: nie mów o niczym Darkowi ani dziadkom, dobrze? Proszę cię, obiecaj! - powie do syna Władek.

Kajtek postanowi zostawić Oliwkę, mimo że było między nimi różnie i wyjechać do ojca za granicę. Będzie zbyt zmartwiony losem Władka, więc jego i Oliwkę czeka koszmarne pożegnanie, bo oboje będą bardzo zmartwieni. 

Przeczytaj: Stulecie Winnych 3, odcinek 36: Mania przerażona o życie Ryszarda! Wmiesza się w polityczną aferę i narazi całą rodzinę!

Oliwka i Kajtek będą przerażeni. Nagłe rozstanie też nie wróży dobrze. 

- Myślę, że nie powiedział mi wszystkiego.(...) Nie chce martwić innych swoim stanem... Tak samo było po wypadku w Biomerze! - powie zdenerwowany chłopak.

- Wtedy walczył o życie...

- Nie jestem pewien, czy teraz też nie walczy... - podsumuje Kajtek.

Parę czeka bardzo trudne i nagłe rozstanie. To będzie prawdziwa próba ich związku. 

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze