Barwy szczęścia, odcinek 2427: Małgorzata przyłapie Jerzego na zdradzie! Nie uwierzy co zgotował jej Marczak

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2427: Małgorzata przyłapie Jerzego na zdradzie! Nie uwierzy co zgotował jej Marczak

Barwy szczęścia, odcinek 2427: Małgorzata przyłapie Jerzego na zdradzie! Nie uwierzy co zgotował jej Marczak

2021-04-03 13:01

W 2427 odcinku "Barwy szczęścia" Małgorzata (Adrianna Biedrzyńska) będzie już niemal pewna, że Jerzy ją zdradza. Nic dziwnego, skoro ostatnio w "Barwy szczęścia" całą uwagę skupia na młodej i ponętnej Idze (Ada Fijał). To Malwina (Joanna Gleń) spróbuje przemówić ojcu do rozsądku, ale bezskutecznie. Wściekła i rozżalona Małgorzata zacznie prowadzić swoje własne śledztwo, które doprowadzi ją do szokującego odkrycia! Przyłapie Jerzego na gorącym uczynku.

"Barwy szczęścia" odcinek 2427 - czwartek, 15.04.2021, o godz. 20.10 w TVP2

W 2427 odcinku "Barwy szczęścia" zachowanie Jerzego będzie coraz dziwniejsze. Małgorzata tylko utwierdzi się w przekonaniu, że mężczyzna ją zdradza. W całą sprawę włączy się Malwina, która zażąda wyjaśnień, dlaczego Jerzy tak dużo spotyka się z Igą. Wyjaśni jej, że kupuje od Walewskiej dom, który będzie prezentem dla Małgorzaty. Niestety w tym samym czasie w "Barwy szczęścia" kobieta zacznie prowadzić śledztwo na własną rękę, które doprowadzi do szokującego odkrycia. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1584: Magda aż zaniemówi z wrażenia! Kamil przyzna się jej wprost, że chce zaliczyć ukochaną ciocię córki

Barwy szczęścia. Bożena i Bruno zostaną rodzicami! Będą mieli syna. Jak to możliwe, skoro jest bezpłodny?

W 2427 odcinku "Barwy szczęścia" Jerzy poprosi Malwinę, żeby ta nic nie mówiła o domu.

- Uważaj, żebyś nie przeholował. (...) Nie wracasz na noc i nie odbierasz telefonu. Postępując w ten sposób, nie liczysz się z uczuciami swojej żony, a to jest jak stąpanie po kruchym lodzie - powie.

Małgorzata w "Barwach szczęścia" poprosi za to o pomoc Natalię (Maria Dejmek). Razem pojadą za samochodem mężczyzny. 

- Nie mogę uwierzyć, że Jerzy jest zdolny do zdrady. To do niego nie pasuje - powie Natalia.

- Wiem, że mnie okłamuje. Wolę poznać prawdę i mieć to za sobą niż torturować się domysłami.

Przeczytaj: Koniec BrzydUli 2. Znika z anteny TVN7 na długi czas! Nie pokażą jak się skończy wątek kryzysu Uli i Marka

W "Barwy szczęścia" Małgorzata przyłapie Jerzego na gorącym uczynku! Kobiety podjadą pod dom, który docelowo ma być prezentem dla Małgorzaty.

- Co tu robisz? - zdziwi się Marczak.

- Czas poznać nowszy model - powie Małgorzata, gdy zauważy, że drzwi do domu otwierają się.

Będzie w szoku, kiedy zamiast Igi, zobaczy hydraulika! 

- Poznaj pana Mietka. Pomaga mi w remoncie. (...) Kupiłem go dla nas. Chciałem cię tu przywieźć, jak już będzie po remoncie. Nie mam żadnego romansu!

W 2427 odcinku "Barwy szczęścia" Małgorzata oniemieje. Przyłapie męża na gorącym uczynku, ale nie z Igą, a z hydraulikiem! Prawda wyjdzie więc na jaw - Jerzy i Walewska nie mają romansu.

Najnowsze