Barwy szczęścia, odcinek 2424: Pierwszy raz Michaliny i Witka. 16-latka zmusi go do seksu ohydnym podstępem

2021-04-11 9:41 Agnieszka Pyź
Barwy szczęścia, odcinek 2424: Pierwszy raz Michaliny i Witka. 16-latka zmusi go do seksu ohydnym podstępem
Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2424: Pierwszy raz Michaliny i Witka. 16-latka zmusi go do seksu ohydnym podstępem

Michalina (Anna Pentz) z serialu "Barwy szczęścia" w 2424 odcinku będzie gotowa na wszystko, żeby Witek (Witold Sosulski) pożałował tego, że nie chciał z nią przeżyć ich pierwszego razu! Sprytna 16-latka wymyśliła sobie, że zajdzie w ciążę z chłopakiem, a wtedy matka Olga (Dorota Łukasiewicz-Kwietniewska) pozwoli jej na zawsze zostać z Witkiem i zgodzi się na to by mieszkali razem. Ponieważ ukochany Miśki odmówi ta coraz bardziej zdesperowana w 2424 odcinku "Barw szczęścia" zaprosi do siebie Dawida (Janek Wieteska). I to z nim będzie chciała się przespać, tylko, że Witek od razu wkroczy do akcji.

"Barwy szczęścia" odcinek 2424 - poniedziałek, 12.04.2021, o godz. 20.10 w TVP2

Miłość Michaliny i Witka z "Barw szczęścia" zostanie wystawiona na ciężką próbę po tym jak syn Marka (Marcin Perchuć) nie zgodził się wziąć udziału w intrydze nastolatki, która chce zajść w ciążę, żeby matka ich nigdy nie rozdzieliła. 16-letni Złoty okazał się dojrzałym i odpowiedzialnym chłopakiem odmawiając ukochanej. Niestety z Miśki wyszła niezła manipulatorka, która w 2424 odcinku "Barw szczęścia" nie cofnie się przed niczym, żeby przeżyć swój pierwszy raz i mieć dziecko. Nawet jeśli to nie Witek będzie ojcem! Najpierw Michalina opowie o miłosnych problemach Zuzi (Anna Adamus) i wyzna, że Witek odmówił jej seksu.- Ja chciałam mieć z nim swój pierwszy raz przed wyjazdem, ale mi odmówił. Wyobrażasz to sobie?

Patrz też: Barwy szczęścia, docinek 2435: Michalina w ciąży z Witkiem? Gwałtowny nawrót choroby wszystko zmieni

Coraz bardziej zawiedziona i zdesperowana Miśka w 2424 odcinku "Barw szczęścia" nie będzie kryła się z tym, że chce mieć dziecko. Choć ma zaledwie 16 lat! - Gdybym była w ciąży mama wreszcie zaczęłaby mnie traktować jak dorosłą. Nie mogłaby mi niczego nakazać... Zuzia nie uwierzy własnym uszom. - Czyli chcesz zajść w ciążę?! - zapyta przyjaciółkę.

- Czemu nie? Miałabym z głowy wyprowadzkę. Zresztą mama i tak nigdzie by mnie ze sobą nie zabrała. Po co jej jakiś bachor! - odpowie szczerze Miśka. Jakby tego było mało w 2424 odcinku "Barw szczęścia" Michalina zapowie, że między nią i Witkiem to definitywny koniec, że nie da mu jeszcze jednej szansy. Wpadnie jednak na absurdalny pomysł, że "zrobić to" z kimś innym. I zrealizować swój plan z ciążą!

Wybór Miśki w 2424 odcinku "Barw szczęścia" padnie na Dawida, chłopaka z liceum, który ma do niej słabość. Zaprosi go do domu, gotowa na wszystko, żeby wymienić Witka na „lepszy model”. Zazdrosny Złoty zauważy jednak rywala i rzuci się na niego z pięściami. A później nie będzie szczędził Michalinie gorzkich słów prawdy.

Grali parę w serialu. Zaiskrzyło w prawdziwym życiu. Aktorka "Barw szczęścia" potwierdziła związek

Sprawdź też: Barwy szczęścia, odcinek 2430: Hubert zabije człowieka? Klara nie stanie w jego obronie. Wszystko przez dużą kasę

- To jest ta nasza prawdziwa miłość z tych twoich książek? Jedna poważna kłótnia i co? Wszystko się sypie! - zapyta z kpiną w głosie ukochanej. Miśka w 2424 odcinku "Barw szczęścia" ze skruchą przyzna, że naprawdę go kocha. - To jest prawdziwa miłość. Tak bardzo, że nie potrafię jej zepsuć... Chociaż chciałam...

Witek przypomni dziewczynie, że skreśliła go, bo nie chciał mieć dziecka jako 16-latek! A rozczarowana Michalina przyzna jak bardzo poczuła się odrzucona. - Ja ciebie odrzuciłem? Raczej twoje głupie pomysły!

- A może ja cię wcale nie pociągam? - zapyta nagle Miśka. Po chwili w 2424 odcinku "Barw szczęścia" doda, że chciała przespać się z Dawidem ze złości. Przeszło jej jednak, bo zrozumiała, że nie chce przeżyć pierwszego razu z kimkolwiek. - Skoro ty nie chcesz? No nic... W takim razie żegnaj... Więcej się nie zobaczymy... Nagle Witek namiętnie pocałuje Michalinę. Nastoletni zakochani wykorzystają nieobecność matki Miśki w domu i będą uprawiać seks.

Barwy szczęścia odc. 2424. Michalina (Anna Pentz), Witek (Witold Sosulski)
Autor: Artrama Barwy szczęścia odc. 2424. Michalina (Anna Pentz), Witek (Witold Sosulski)
Barwy szczęścia odc. 2424. Michalina (Anna Pentz), Dawid (Janek Wieteska)
Autor: Artrama Barwy szczęścia odc. 2424. Michalina (Anna Pentz), Dawid (Janek Wieteska)
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze