Barwy szczęścia, odcinek 2406: Darek zostawi Władka w Singapurze i umówi się z kobietą! To ona rozbije związek gejów?

i

Autor: tvp/vod Barwy szczęścia, odcinek 2406: Darek zostawi Władka w Singapurze i umówi się z kobietą! To ona rozbije związek gejów?

Barwy szczęścia, odcinek 2406: Darek zostawi Władka w Singapurze i umówi się z kobietą! To ona rozbije związek gejów?

W 2406 odcinku "Barw szczęścia" Darek (Andrzej Niemyt) rzuci Władka (Przemysław Stippa) i przyleci do Warszawy spotkać się z kobietą! Czy to ona rozbije wieloletni związek pary gejów? Mroczna tajemnica Darka wyjdzie na jaw w 2406 odcinku "Barw szczęścia"! Kim jest kobieta, z którą Darek znów zacznie cieszyć się życiem? Sprawdź co już wiemy!

"Barwy szczęścia" odcinek 2306 - poniedziałek, 15.03.2021, o godz. 20.10 w TVP2

W 2306 odcinku "Barw szczęścia" poznamy tajemnicę nagłego powrotu Darka z Singapuru. Gej wybierze się na spacer z kobietą której wszystko wyzna jak na spowiedzi. Czy to dla niej zakończył wieloletni związek ze swoim partnerem?

- A co ty jesteś taki spięty? Coś się stało? 

- Mam problem ze sponsorem naszego stadionu i myślę jak ogarnąć te sprawy...

- I dlatego wróciłeś wcześniej z Singapuru? Co jesteś taki tajemniczy? Co z Władkiem? - przyjaciółka Darka będzie chciała koniecznie poznać szczegóły rozstania gejów. 

- U Władka rewelacyjnie, za chwilę się przeniesie w 4 wymiar...  Tak naprawdę to dobrze. Zresztą tak jak u ciebie. Gratuluję awansu pani dyrektor do spraw badań rozwojowych i nowych produktów... Dobrze zapamiętałem? - Darek będzie cały w uśmiechach

- Dobrze. A teraz powiedz co się dzieje między tobą a Władkiem. 

Czytaj też: Adriana Kalska odchodzi z M jak miłość? Iza ucieknie do Joasi do Francji w 1579 odcinku! Marcin jej już nie zobaczy

Barwy szczęścia odc. 2134. Darek (Andrzej Niemyt), Władek (Przemysław Stippa)

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia odc. 2134. Darek (Andrzej Niemyt), Władek (Przemysław Stippa)

Darek po powrocie z Singapuru w 2406 odcinku "Barw szczęścia" spotka się z Beatą (Anita Jancia-Prokopowicz) i to z nią postanowi spędzić czas i odebrać z przedszkola jej synka, Grzesia (Noah Culbreth). 

- I co tak po prostu wyjechałeś? Władek cię nie zatrzymał? To mi do was nie pasuje - zacznie wypytywać Beata.  

Władek myśli tylko o pracy... - zacznie się zwierzać Darek. 

- Zawsze był trochę pracoholikiem, ale ty i Kajtek byliście dla niego najważniejsi... Naprawdę się aż tak bardzo zmienił?

- Nie wiem czy on, czy ja, ale w Singapurze nie odnalazłem już mojego Władka...

I w tym momencie 2406 odcinka "Barw szczęścia" zobaczymy, że Beata postanowi wziąć sp0rawy w swoje ręce. czyżby miała pomysł, a by przybitego rozstaniem z Władkiem Darka uwieść?

Prawdopodobnie tak, bo kobieta szybko zaproponuje Darkowi w 2406 odcinku "Barw szczęścia" , aby towarzyszył jej na ważnej imprezie firmowej, jako jej partner!

- Myślałam, że pójdziesz ze mną i nie będę sama... - Beata zacznie wyraźnie wdzięczyć się do Darka!

Czy załamany końcem miłości z Władkiem Darek da się skusić przyjaciółce? Przed laty z powodu swoich homoseksualnych skłonności porzucił nawet piękną i zakochaną w nim Gabrysię (Marta Juras). Czy to możliwe, że znów zupełnie się pogubi?

Zobacz także: M jak miłość, odcinek 1578: Budzyński dowie się o romansie, który zniszczy jego rodzinę! Ania wygada się przed Andrzejem

Barwy szczęścia, odc. 2406: Darek (Andrzej Niemyt)

i

Autor: tvp/vod
Barwy szczęścia, odcinek 2351, Darek (Andrzej Niemyt), Gabrieli (Marta Juras)

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2351, Darek (Andrzej Niemyt), Gabrieli (Marta Juras)
Barwy szczęścia, odc. 2406: Darek (Andrzej Niemyt), Beata (Anita Jancia-Prokopowicz)

i

Autor: tvp/vod
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze