Barwy szczęścia, odcinek 2394: Miśka umrze? Lekarze znajdą tętniaki w mózgu! Nie będzie miała żadnych szans - ZDJĘCIA

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2394: Miśka umrze? Lekarze znajdą tętniaki w mózgu! Nie będzie miała żadnych szans - ZDJĘCIA

Barwy szczęścia, odcinek 2394: Miśka umrze? Lekarze znajdą tętniaki w mózgu! Nie będzie miała żadnych szans - ZDJĘCIA

2021-02-25 14:20

W 2394 odcinku "Barwy szczęścia" tragedia Michaliny (Anna Pentz) przybierze na sile! Lekarze wykryją u młodej dziewczyny tętniaki, które bezpośrednio zagrażają jej życiu! Tylko Iwona (Izabela Zwierzyńska) z "Barwy szczęścia" będzie miała nadzieję na wykonanie innowacyjnej operacji, ale reszta specjalistów nie podzieli jej entuzjazmu. Chociaż Witek (Witold Sosulski) nie odstąpi Miśki na krok, ona zacznie żyć w przekonaniu, że umrze. Jak okrutny los czeka Michalinę?

Barwy szczęścia, odcinek 2380: Iwona zostawi Markowi Wioletkę! Ciężko tego pożałuje - ZWIASTUN

W 2394 odcinku "Barwy szczęścia" Michalina będzie załamana.

- (...) Wolę umrzeć na stole operacyjnym, niż cierpieć kolejne miesiące i czekać na wylew - wyzna zdesperowana dziewczyna. 

- Nie umrzesz, wszystko skończy się dobrze i w przyszłe wakacje polecimy do Stanów - spróbuje pocieszać ją Witek. 

Niestety słowa Witka w "Barwach szczęścia" niewiele zdziałają, a nastolatka będzie czuła, że umiera! 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1571: Iza zostawi Marcina i ukryje się u Mostowiaków! Będzie brnęła w kolejne kłamstwa, a Aneta jej pomoże

W 2394 odcinku "Barwy szczęścia" Iwona wynegocjuje z lekarzami, że ci podejmą się nowego zabiegu, który jest ryzykowny, ale da Michalinie szansę na wyzdrowienie. Pojawi się więc szansa, że dziewczyna nie umrze i będzie mogła wieść spokojne życie z Witkiem. Niedługo w "Barwach szczęścia" okaże się, czy Miśka dostanie drugie życie. Iwona zrobi naprawdę wiele, żeby pomóc dziewczynie. 

Najnowsze