Barwy szczęścia, odcinek 2389, Sabina (Barbara Kurzaj), Oliwka (Wiktoria Gąsiewska)

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2389, Sabina (Barbara Kurzaj), Oliwka (Wiktoria Gąsiewska)

Barwy szczęścia, odcinek 2389 - opis, streszczenie: Sabina stara się o pracę w hotelu Stańskich

2021-02-18 17:41

Barwy szczęścia, odc. 2389 w TVP2 w czwartek 18.02.2021, o godz. 20.10. "Barwy szczęścia" odcinek 2389 - streszczenie: Marek martwi się o syna. Nie podoba mu się, że Witek spotyka się z dziewczyną, która pali marihuanę. Chłopak zapewnia, że sąsiadka nie sięga przy nim po używki. Para nastolatków dużo czasu spędza razem, a ich relacja staje się coraz bardziej poważna.

Zmotywowana przez teściową Sabina stara się o pracę w hotelowym spa. Przekazując Stańskiemu dokumenty, wyznaje, że jest alkoholiczką w trakcie leczenia. Bruno zaprasza Oliwkę na lancz, by omówić kandydaturę Tomalowej. W tym czasie Jowita mówi Bożenie, że jej mąż wyszedł do restauracji ze Zbrowską.

Agata przekonuje narzeczonego, by zaczął odbierać telefony od budowlańców, którzy stracili pracę po zawaleniu się kamienicy. Domagają się oni zapłaty do końca tygodnia. Wystraszony Patryk spotyka się z ojcem. Kornel oznajmia, że ekspertyza wykazała jego winę. Jezierski senior sam musi pokryć koszt rozbiórki. Zrozpaczony zaczyna mówić o samobójstwie.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze