Barwy szczęścia odc. 2376. Klara (Olga Jankowska), Hubert (Marek Molak), Iwona (Izabela Zwierzyńska), Wioletka (Aurelia Żarnowiecka)

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia odc. 2376. Klara (Olga Jankowska), Hubert (Marek Molak), Iwona (Izabela Zwierzyńska), Wioletka (Aurelia Żarnowiecka)

Barwy szczęścia, odcinek 2376 - opis, streszczenie: Iwona z dzieckiem ucieknie od Marka o Pyrków

2021-02-01 15:35

Barwy szczęścia, odc. 2376 w TVP2 w poniedziałek 1.02.2021, o godz. 20.10. "Barwy szczęścia" odcinek 2376 - streszczenie: Iwona zjawia się z Wioletką się w domu Pyrków. Prosi rodzeństwo, by mogła tu zamieszkać. Agata i Klara bardzo się o nią martwią. Nie mają pojęcia, co się wydarzyło. Iwona w końcu zwierza się bratu, że Marek już jej nie kocha, a ich związek należy do przeszłości.

Tymczasem Złoty odbywa poważną rozmowę z synem. Dotyczy ona rozstania z Iwoną, ale też Michaliny. Chłopak martwi się o koleżankę, a jego ojciec sądzi, że dziewczyna trafiła do szpitala po przedawkowaniu narkotyków.

Renata wysyła do swojego mieszkania Damiana, który ma zająć się drobnymi naprawami. Zarówno on, jak i Dominika są speszeni swoim towarzystwem.

Kacper widzi, że Madzi zależy na dalszej współpracy z Fashion&Life. Namawia ją do udziału w drugiej sesji. Dziewczyna jedzie z Natalią do siedziby firmy. Tam Zwoleńska znowu wpada na Mikołaja, który jest nią wyraźnie oczarowany.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze