Barwy szczęścia, odcinek 2373: Bezdomni Agata i Patryk zostaną z niczym! Będą błagać Klarę i Huberta o ratunek

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2373: Bezdomni Agata i Patryk zostaną z niczym! Będą błagać Klarę i Huberta o ratunek

Barwy szczęścia, odcinek 2373: Bezdomni Agata i Patryk zostaną z niczym! Będą błagać Klarę i Huberta o ratunek

2021-01-27 21:56

W 2373 odcinku "Barwy szczęścia" sytuacja Agaty (Natalia Zambrzycka) i Patryka (Konrad Skolimowski) będzie fatalna. Jezierski strasznie boi się swojego ojca, który prawdopodobnie zezna przeciwko niemu w prokuraturze! To Patryk jest oskarżany o wypadek na budowie, a jego rodzice są niewzruszeni, że syn w ogóle żyje. Najważniejsze dla nich są pieniądze. W "Barwach szczęścia" dojdzie do tego, że Agata i Patryk nie będą mieli gdzie mieszkać i zaczną błagać rodzinę o pomoc.

"Barwy szczęścia" odcinek 2373 - środa, 27.01.2021, o godz. 20.10 w TVP2

W 2373 odcinku "Barwy szczęścia" Patryk będzie odchodził od zmysłów. Po wypadku na budowie to on jest oskarżony o narażenie siebie, pracowników i zawalenie kamienicy. Jezierskich nie obchodzi, że chłopak ledwo uszedł z życiem, a spod gruzów wyniósł go Damian (Michał Lesień). Kornel (Jakub Bohosiewicz) zapowiedział synowi wojnę, bo ten "zarżnął mu kurę składającą złote jaja". Nie więc dziwnego, że spanikowany Patryk w "Barwy szczęścia" zacznie myśleć, że pójdzie na lata do więzienia, a Agata zostanie sama. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1566: Iza po nocy z Michałem uwierzy, że zdradziła Marcina. Bosacki będzie kłamał jak najęty

Barwy szczęścia. Bożena i Bruno zostaną rodzicami! Będą mieli syna. Jak to możliwe, skoro jest bezpłodny?

W 2373 odcinku "Barwy szczęścia" Agata i Patryk będą w kropce. Mieli kupić mieszkanie, ale przez afery Pyrki w "Fit-Zdrowie" oraz feralny wypadek, tak naprawdę nie mają zbytnio gdzie mieszkać. Do tego jeśli Patryk faktycznie trafi za kraty, Agata może sobie nie poradzić. 

- A co będzie, jeśli uznają, że to wszystko moja wina? Nawet mój ojciec może zeznawać przeciwko mnie! - podkreśli Patryk. 

- Nie zrobi tego... Zresztą twojego ojca nawet nie było tam na miejscu... - Agata zacznie pocieszać narzeczonego. 

- Po nim wszystkiego można się spodziewać! - młody Jezierski w "Barwach szczęścia" dawno nie był tak spanikowany.

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1563: Piotrek przyłapie Pawła w łóżku z Franką. To będzie przełomowa chwila dla Zduńskich

W 2373 odcinku "Barwy szczęścia" jedynym ratunkiem dla Agaty i Patryka będzie Klara (Olga Jankowska) i Hubert (Marek Molak). 

- (...) Jakby co, to staniemy na głowie, żeby to wszystko ogarnąć... - powie Pyrka.

- Mieliśmy mieć mieszkanie, mieliśmy się wyprowadzić, a teraz nie mamy nawet dokąd!

- No wiem, trzeba pogadać z Hubertem i Klarą...

Chociaż sytuacja narzeczeństwa w "Barwach szczęścia" jest fatalna, rodzina na pewno zdecyduje się im pomóc i zaoferuje mieszkanie. 

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze