Barwy szczęścia, odcinek 2369: Powrót Rafała. Były wspólnik Bruna zniszczy mu życie i małżeństwo

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2369: Powrót Rafała. Były wspólnik Bruna zniszczy mu życie i małżeństwo

Barwy szczęścia, odcinek 2369: Powrót Rafała Zaborskiego. Były wspólnik Bruna zniszczy mu życie i małżeństwo

2021-01-21 13:25

W 2369 odcinku "Barw szczęścia" Rafał Zaborski (Wojciech Solarz) wyjdzie z więzienia i znów pojawi się w hotelu Stańskich. Były wspólnik Bruna (Lesław Żurek), z którym kiedyś robił szemrane interesy i naciągał ludzi na wielkie pieniądze odwiedzi swoją byłą kochankę Karolinę (Marta Dąbrowska) nieprzypadkowo. Powrót Rafała w 2369 odcinku "Barw szczęścia" będzie związany z planową przez niego zemstą na Brunie! Dlatego zacznie wypytywać recepcjonistkę o tym, czy dawny przyjaciel i Bożena (Marieta Żukowska) są dalej razem.

"Barwy szczęścia" odcinek 2369 - czwartek, 21.01.2020, o godz. 20.10 w TVP2

Rafał Zaborski z "Barw szczęścia" to wyjątkowo przebiegły, niebezpieczny typek. Kilka lat temu rozkręcił w hotelu Stańskich nielegalne kasyno. Ściągał tam podejrzanych biznesmenów, którym oferował narkotyki i zabawy z prostytutkami. Za to właśnie trafił do więzienia. Ale w przeszłości Bruno i Zaborski prowadzili razem parabank "Kredyt Express". Zbijali majątek na ludzkiej krzywdzie. Oszukiwali naiwnych klientów, aż doprowadzili do zabójstwa trzeciego wspólnika, Andrzeja. Po tej zbrodni Bruno uciekł!

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1563: Janek po postrzale nigdy nie będzie chodził! Zostawi Sonię już na zawsze

W 2369 odcinku "Barw szczęścia" powrót Rafała do hotelu Stańskich to będzie cześć planu Zaborskiego. Żeby nie natknąć się na Bruna i Bożenę jak gdyby nigdy nic odwiedzi Karolinę, z którą łączy go dziecko. Miał romans z recepcjonistką, która urodziła mu syna. Na widok dawnego kochanka Karolina będzie w szoku. Do tego stopnia, że nie pozwoli mu zobaczyć dziecka. - Kiedy cię wypuścili?

- Trzy godziny temu... To zaległe alimenty - Rafał wręczy Karolinie kopertę z pieniędzmi. Nie wiadomo skąd je wziął, skoro siedział za kratkami. - Na ile wyszedłeś z więzienia? - Mam nadzieję, że na zawsze. Adwokat mówi, że na pewno mnie uniewinnią!- Ale ja pewna nie jestem!

Barwy szczęścia. Bożena i Bruno zostaną rodzicami! Będą mieli syna. Jak to możliwe, skoro jest bezpłodny?

Sprawdź też: Barwy szczęścia, odcinek 2371: Bożena dowie się o zbrodni jaką popełnił Bruno. Odejdzie od męża!

Wreszcie w 2369 odcinku "Barw szczęścia" okaże się jaki jest prawdziwy powód wizyty Zaborskiego w hotelu. Rafał zacznie bowiem śledztwo w sprawie właścicieli. - A jak się mają państwo Stańscy?

- Nie boisz się, że na nich wpadniesz? - zapyta Karolina, która nie przejrzy jeszcze jego gry. - Zadzwoniłem i dowiedziałem się, że ich nie ma. Ale nadal są razem, czy łączy ich tylko hotel? - Nadal są razem. Kochają się! Mimo tego, co naopowiadałeś o jego przeszłości- Całą prawdę, ale mimo tego nic tam się między nimi nie popsuło?- A na to liczyłeś?

- Nie. Tak się zastanawiam... - okłamie ją Zaborski. Niedługo potem w "Barwach szczęścia" wyjdzie na jaw, że to Rafał jest nadawcą tajemniczych wiadomości do Bożeny, w których pisze jej, że niebawem pozna wszystkie tajemnice Bruna. 

Barwy szczęścia, odc. 2369: Karolina (Marta Dąbrowska), Rafał (Wojciech Solarz)

i

Autor: Artrama
Barwy szczęścia odc. 1998. Bruno Stański (Lesław Żurek), Rafał Zaborski (Wojciech Solarz)

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia odc. 1998. Bruno Stański (Lesław Żurek), Rafał Zaborski (Wojciech Solarz)
Najnowsze