Barwy szczęścia, odcinek 2352: Dej Darek uwiedzie Gabrielę, żeby odkupić wszystkie swoje grzechy! Zostaną razem na zawsze

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2352: Dej Darek uwiedzie Gabrielę, żeby odkupić wszystkie swoje grzechy! Zostaną razem na zawsze

Barwy szczęścia, odcinek 2352: Gej Darek uwiedzie Gabrielę, żeby odkupić wszystkie swoje grzechy! Zostaną razem na zawsze?

W 2352 odcinku "Barw szczęścia" Darek (Andrzej Niemyt) zacznie ostrzej zabiegać o względy Gabrieli (Marta Juras). Do życia dyrektorki szkoły wróci ten sam czarujący mężczyzna, w którym tak bardzo zakochała się wiele lat temu... Czy Darek przejdzie totalną przemianę i wróci do czasów, kiedy ją kochał? Na pewno Darek będzie chciał odkupić wszystkie krzywdy, jakich od niego doznała... Czy od 2352 odcinka "Barw szczęścia" będą już na zawsze razem?

"Barwy szczęścia" odcinek 2352 - środa, 23.12.2020, o godz. 20.55 w TVP2

Odcinek 2352 "Barw szczęścia" może okazać się przełomowy w życiu Darka. Ukochany Władka (Przemysław Stippa) będzie coraz mocniej uwodził swoją dawną dziewczynę, Gabrielę, którą lata temu bez słowa porzucił. Czy podejmie męską decyzję i tym dla niej rzuci swojego partnera?

Byłby to szokujący zwrot akcji w życiu Darka. Kiedy spotkali się ponownie po latach w 2324 odcinku "Barw szczęścia" zastanawialiśmy się, czy dawna namiętność wybuchnie na nowo. I choć proces trwa nieco dłużej, Darek konsekwentnie zbliża się do Gabrieli. Czy w 2352 odcinku "Barw szczęścia" zostanie z nią na zawsze?   

Czytaj także: Barwy szczęścia, odcinek 2354: Koniec hotelu Stańskich. Bożena i Bruno zbankrutują?

Barwy szczęścia ZWIASTUN nowego sezonu. Sensacyjne zwroty akcji w życiu bohaterów od 1.09.2020!
Barwy szczęścia, odcinek 2351: Gabriela (Marta Juras), Darek (Andrzej Niemyt)

i

Autor: Artrama

Darek w 2352 odcinku "Barw szczęścia" będzie otaczał coraz czulszą opieką Gabrielę i pomoże jej w przeprowadzce do nowego mieszkania. Przy tej okazji para dawnych kochanków znajdzie czas, aby bardziej szczerze porozmawiać. 

- Mam wobec ciebie dług, Gabi... Chcę go spłacić, przynajmniej tak.(...) Rozstałem się z tobą w fatalnym stylu, więc chciałbym znowu zapracować na twoją przyjaźń... Choćby w ten sposób.

Gabriela będzie wyglądała na bardzo szczęśliwą u boku Darka w 2352 odcinku "Barw szczęścia". Czy to zapowiedź kolejnej wolty w życiu zdeklarowanego geja Darka i dawna para zwiąże się ze sobą na stałe?

Zobacz też: M jak miłość, odcinek 1552: Przerażający wypadek Marysi! Artur i Jacek będą bezradni

Najnowsze