Barwy szczęścia, odcinek 2344: Klątwa nad Iwoną i Markiem. Tak się skończy jej romans z ojczymem - ZDJĘCIA

2020-12-05 16:11 Ag
Barwy szczęścia, odcinek 2344: Klątwa nad Iwoną i Markiem. Tak się skończy romans jej romans z ojczymem - ZDJĘCIA
Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2344: Klątwa nad Iwoną i Markiem. Tak się skończy romans jej romans z ojczymem - ZDJĘCIA

W 2344 odcinku "Barw szczęścia" Iwona (Izabela Zwierzyńśka) ślepo zakochana w Marku (Marcin Perchuć) nie zauważy, że ojczym, z którym romansuje wcale jej nie chce. Kupił dom dla niej i ich córki Wioletki (Aurelia Żarnowiecka), by zagłuszyć wyrzuty sumienia, że wpakował się w chorą relację z córką swojej zmarłej żony Marii (Izabela Kuna). Po przeprowadzce do nowego domu w 2344 odcinku "Barw szczęścia" Iwona i Marek dowiedzą się o klątwie, jaka ciąży nad tym miejscem. Tak się skończy ich romans?

"Barwy szczęścia" odcinek 2344 - piątek, 11.12.2020, o godz. 20.10 w TVP2

Smutno patrzeć w "Barwach szczęścia" jak Iwona łudzi się, że Marek będzie dla niej tym jednym, że weźmie z nią ślub i stworzą Wioletce tak cudowną rodzinę, jaką Złoty zbudował z jej zmarłą matką Marią. Niestety Pyrka nie zorientuje się, że Marek jej nie kocha, że jest z nią tylko ze względu na dziecko! Źle ulokowała uczucia, zakochując się w ojczymie i przyjedzie jej za to zapłacić wysoką cenę. Już od jakiegoś czasu między kochankami źle się dzieje, ale dopiero w 2344 odcinku "Barw szczęścia" pojawią się poważne problemy.

Patrz też: Barwy szczęścia, odcinek 2347: Koniec Anety! Z chorej miłości do Stawickiego podejmie ostateczną decyzję

Iwona z Markiem i małą Wioletką przeniosą się za do nowego domu, gdzie powita ich Małgorzata (Adrianna Biedrzyńska). Kiedy w 2344 odcinku "Barw szczęścia" agentka nieruchomości wręczy Złotemu klucze, dojdzie jednak do zwiastującego nieszczęście zgrzytu. - Mam nadzieję, że będziecie tu państwo szczęśliwi! Poprzednia właścicielka też państwu tego życzy, choć długo tu z mężem nie pomieszkali…- A co się stało?- Niestety rozwiedli się po roku.- Czyżby pechowy dom? - zapyta z przerażeniem Iwona w 2344 odcinku "Barw szczęścia". Zupełnie jakby nowy dom miał być kroplą, która przeleje czarę i zniszczy jej "udany" związek z ojczymem.

Powrót Kasi do Barw szczęścia. Uratuje małżeństwo z Łukaszem przed rozwodem

Słowa Małgorzaty w 2344 odcinku "Barw szczęścia" do tego stopnia wstrząsną Iwoną, że podzieli się swoimi obawami z Markiem.- Chyba się nie przejąłeś „klątwą” tego domu? - zapyta ukochanego, dalej nie dostrzegając tego jak bardzo Marek się męczy w ich związku. - Nie wierzę w takie bzdury...- zapewni Złoty swoją partnerkę. Na twarzy Iwony w 2344 odcinku "Barw szczęścia" pojawi się nieśmiały uśmiech. - To dobrze, bo ja też nie! Dom tworzą ludzie i ich miłość... prawda?

Nie przegap: Barwy szczęścia, odcinek 2350: Gej Darek zamieszka z Gabrielą za plecami Władka! Znów zakocha się w byłej dziewczynie?

A Marek wciąż nie będzie miał odwagi powiedzieć, że nie chce z nią być! Klątwa nowego domu jednak podziała na dalsze losy tych bohaterów "Barw szczęścia". Marząca o zaręczynach Iwona już wkrótce przekona się, że źle wybrała sobie męża i popełniła wielki błąd wiążąc się z mężczyzną, który kiedyś był dla niej jak ojciec.

Barwy szczęścia odc. 2344. Iwona (Izabela Zwierzyńska), Marek (Marcin Perchuć), Małgorzata (Adrianna Biedrzyńska)
Autor: Artrama Barwy szczęścia odc. 2344. Iwona (Izabela Zwierzyńska), Marek (Marcin Perchuć), Małgorzata (Adrianna Biedrzyńska)
Barwy szczęścia odc. 2337. Iwona (Izabela Zwierzyńska), Marek (Marcin Perchuć)
Autor: Artrama Barwy szczęścia odc. 2337. Iwona (Izabela Zwierzyńska), Marek (Marcin Perchuć)
Najnowsze