Barwy szczęścia, odcinek 2338: Natalia po powrocie wpadnie w sidła Wilka! Były kochanek znów ją osaczy

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2338: Natalia po powrocie wpadnie w sidła Wilka! Były kochanek znów ją osaczy

Barwy szczęścia, odcinek 2338: Natalia po powrocie wpadnie w sidła Wilka! Były kochanek znów ją osaczy

2020-12-01 19:34

Natalia (Maria Dejmek) wróci do serialu "Barwy szczęścia" i niemal od razu dopadnie ją Maciej Wilk (Adam Szczyszczaj)! Prawie rok po wyjeździe do Niemiec Zwoleńska razem z córką Leą (Lena Sobota) przyjedzie do Warszawy i zostanie już na stałe. Zaraz po powrocie Natalię w 2338 odcinku "Barw szczęścia" namierzy jej były kochanek. Bezwzględny biznesmen, który długo ją dręczył, bo myślał, że jej ojcem Lei wymyśli kolejny sposób, żeby się do niej zbliżyć. Ale Natalia nie będzie już taka sama! Zmieni się nie do poznania. Zobaczcie co ujawniła Maria Dejmek.

"Barwy szczęścia" odcinek 2338 - środa, 2.12.2020, o godz. 20.10 w TVP2

Powrót Natalii do "Barw szczęścia" to będzie zapowiedź ważnych zmian w życiu Zwoleńskiej. Przez ostatni rok samotna matka Lei pracowała jako prawniczka w kancelarii przyjaciółki w Niemczech. W 2336 odcinku "Barw szczęścia" wróci do Polski, by zacząć wszystko od nowa i znów być blisko rodziny. Na lotnisku powitają ją matka Małgorzata (Adrianna Biedrzyńska) i ojczym Jerzy (Bronisław Wrocławski). Już od pierwszej chwili stanie się dla nich jasne, że Natalia przeszła przemianę i nie jest już taka sama jak przed wyjazdem. Od razu rzuci się bowiem w wir pracy.

Patrz też: Barwy szczęścia, odcinek 2335: Samobójstwo Piotra Walawskiego! Po śmierci ojca Ewa dostanie pożegnalny list

Na drodze jej kariery w 2338 odcinku "Barw szczęścia" znów stanie Maciej Wilk. Były kochanek Natalii, przebiegły, bezlitosny deweloper ostatnio zainteresował się przejęciem zniszczonego stadionu piłkarskiego w Warszawie. Oczywiście pod budowę nowej inwestycji. Jaki związek będzie z tym miała Natalia? To się wyjaśni już niebawem!

Na pewno Wilk będzie pod wrażeniem Natalii w 2338 odcinku "Barw szczęścia". I zechce ją odzyskać, sięgając po różne dostępne metody. Choć Zwoleńska już uwolniła się od toksycznego romansu z psycholem, to teraz Wilk nie odpuści tak łatwo. Podczas niespodziewanego spotkania Maciej znów spróbuje ją uwieść. Zaprosi byłą kochankę na kolację. Odmieniona, silniejsza niż kiedykolwiek Natalia zdoła mu odmówić? Niezupełnie, bo znów da się omotać Wilkowi.

Powrót Kasi do Barw szczęścia. Uratuje małżeństwo z Łukaszem przed rozwodem

Maria Dejmek na swoim Instagramie ujawniła, że jej bohaterkę z "Barw szczęścia" czekają przełomowe wydarzenia w życiu. Dla aktorki powrót do "Barw szczęścia" po urodzeniu syna Gustawa i prawie rocznym urlopie macierzyńskim także był ważną chwilą. Dejmek ma za sobą ciężkie, bolesne doświadczenie związane ze śmiercią dziecka.

"Natalia wróci jako silna, bezkompromisowa, zdeterminowana, pewna siebie kobieta. Na szczęście nie straciła swojej wrażliwości, empatii, chęci pomocy innym. Zdjęcia pochodzą z mojego pierwszego dnia zdjęciowego po prawie rocznej przerwie- po „urlopie”macierzyńskim. Pamiętam ten dzień jak dziś. To był upalny czerwiec, tego dnia Gucio zaczął raczkować. (Tak, tak jednego dnia Gucio zaczął raczkować, a mama wróciła do pracy? Domyślacie się zapewne jaka byłam dumna i rozemocjonowana?) Mam nadzieję, że będziecie śledzić losy Natalii, a jej przemiana pozytywnie Was zaskoczy" - napisała.

Sprawdź też: Barwy szczęścia. Powrót Kasi do Łukasza. Fatalne święta z mężem i synem - WIDEO

Barwy szczęścia odc. 2336. Natalia (Maria Dejmek), Lea (Lena Sobota)

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia odc. 2336. Natalia (Maria Dejmek), Lea (Lena Sobota)
Barwy szczęścia odc. 2338. Maciej Wilk (Adam Szczyszczaj), Natalia (Maria Dejmek)

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia odc. 2338. Maciej Wilk (Adam Szczyszczaj), Natalia (Maria Dejmek)
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze