Barwy szczęścia, odcinek 2335: Patryk nie pozwoli Agacie odejść! Zmieni zdanie o ślubie

i

Autor: VOD.TVP.PL Barwy szczęścia, odcinek 2335: Patryk nie pozwoli Agacie odejść! Zmieni zdanie o ślubie

Barwy szczęścia, odcinek 2335: Patryk nie pozwoli Agacie odejść! Zmieni zdanie o ślubie - ZWIASTUN

2020-11-24 11:57

W 2335 odcinku "Barw szczęścia" Patryk (Konrad Skolimowski) zorientuje się, że zaraz straci Agatę (Natalia Zambrzycka) na zawsze! Ich narzeczeństwo będzie wisiało na włosku głównie za sprawą chciwej Sławki (Ewelina Serafin), która spróbuje wyłudzić dużą kwotę pieniędzy od firmy Agaty. Pyrka zostanie z problemami całkiem sama, aż w końcu Jezierski dojdzie do wniosku, że za chwilę go zostawi. W 2335 odcinku "Barw szczęścia" Patryk będzie robił wszystko, by zatrzymać Agatę, ale czy skutecznie?

"Barwy szczęścia" odcinek 2335 - piątek, 27.11.2020, o godz. 20.10 w TVP2

W 2335 odcinku "Barw szczęścia" Agata będzie o krok, od odwołania ślubu z Patrykiem! Wszystko przez to, że narzeczony cały czas popiera działania matki, która chce wytoczyć proces "Fit-Zdrowiu", przez co Pyrka mogłaby mieć duże problemy. W końcu jednak Patryk zreflektuje się, że zaraz straci dziewczynę, która przyzna, że dużo myślała o ich związku.

- To zanim powiesz do jakiego doszłaś wniosku, proszę posłuchaj co ja mam do powiedzenia, bo w tym całym konflikcie między moimi rodzicami a "Fit-Zdrowiem", zachowałem się jak totalny palant. Chcę być takim facetem, żebyś zawsze mogła na mnie polegać i udowodnię ci to. Zajmę się w końcu zarabianiem prawdziwych pieniędzy, a ty sobie odpoczniesz. - Powie Patryk w 2335 odcinku "Barw szczęścia".

Przeczytaj: Barwy szczęścia, odcinek 2335: Ewa straci ojca! Piotr zabije się, a ona nie będzie chciała dłużej żyć - ZWIASTUN

W 2335 odcinku "Barw szczęścia" Agata zacznie unikać tematu ślubu, co da do myślenia Patrykowi. Usłyszy też rozmowę Agaty z Iwoną (Izabela Zwierzyńska) i dowie się, że siostra namawiała ją do rozstania. Jezierski bardzo się przestraszy. Ostatecznie para da sobie kolejną szansę i spróbuje naprawić swoje błędy. Może się jednak okazać, że są pewne kwestie, których nie da się załagodzić. Z kolejnych odcinków serialu "Barw szczęścia" dowiemy się, czy narzeczeństwo Agaty i Patryka zdoła przetrwać. 

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze