Barwy szczęścia, odcinek 2335: Ewa straci ojca! Piotr zabije się, a ona nie będzie chciała dłużej żyć

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2335: Ewa straci ojca! Piotr zabije się, a ona nie będzie chciała dłużej żyć

Barwy szczęścia, odcinek 2335: Ewa straci ojca! Piotr zabije się, a ona nie będzie chciała dłużej żyć - ZWIASTUN

2020-11-21 17:39

W 2335 odcinku serialu "Barwy szczęścia" Ewa (Gabriela Ziembicka) zostanie sierotą! Babcia Elżbieta (Marzena Trybała) nie będzie mogła dłużej ukrywać przed Ewunią, że Piotr Walawski (Piotr Jankowski) nie żyje. Wybierze jednak kiepskie miejsce i moment, by powiedzieć wnuczce prawdę o śmierci Piotra. W drodze z Borek, gdzie zginęła Marta (Katarzyna Zielińska), w 2335 odcinku "Barw szczęścia" Ewa dowie się, że straciła także ojca, że jej tata nie żyje! Tragiczna strata kolejnego rodzica dobije pogrążoną w depresji 12-latkę. Zobaczcie ZWIASTUN.

"Barwy szczęścia" odcinek 2335 - piątek, 27.11.2020, o godz. 20.10 w TVP2

Kolejna śmierć w rodzinie Walawskich w "Barwach szczęścia"! Ewa nie uporała się jeszcze z zabójstwem Marty i tragicznym wypadkiem, w którym zginęła jej młodsza siostra Moniczka (Natalia Żyłowska), a w 2335 odcinku "Barw szczęścia" los znów ciężko ją doświadczy. Straciła mamę, a teraz odejdzie także jej tata.

Samobójstwo Piotra  z "Barw szczęścia", który odbierze sobie życie nie poradzi sobie z żałobą po stracie Moniczki będzie miało też związek z kłopotami Walawskiego w pracy. Zaplanuje przeprowadzkę razem z Ewą i synem Miłoszem (Jakub Kwinta) do Anglii, gdzie będzie na niego czekała posada dyrektora banku. W ostatniej chwili jednak wszystko się zawali. Załamany Piotr zabije się, żeby dzieci nie musiały dłużej patrzeć na jego cierpienie.

Patrz też: Barwy szczęścia, odcinek 2335: Samobójstwo Piotra Walawskiego! Po śmierci ojca Ewa dostanie pożegnalny list

W 2335 odcinku "Barw szczęścia" w drodze z Borek, gdzie Ewa spędzi trochę czasu z Aleksem (Hubert Wiatrowski) i jego rodzicami, Elżbieta, wspierana przez Artura Chowańskiego (Jacek Rozenek), przekaże wnuczce tragiczną wiadomość. Ale Ewunia i tak domyśli się, że stało się coś niedobrego. Wystarczy, że spojrzy w smutne oczy babci. - Twój tatuś nie żyje... - powie matka zmarłej Marty.

Powrót Kasi do Barw szczęścia. Uratuje małżeństwo z Łukaszem przed rozwodem

Dla Ewuni w 2335 odcinku "Barw szczęścia" to będzie prawdziwy cios. Zwłaszcza, że o śmierci Piotra dowie się blisko miejsca, w którym zginęła jej mama. - Strasznie mi przykro, pamiętaj, że nie jesteś sama... Masz nas... - pocieszy ją Artur, który stał się dla niej drugim ojcem.

Ale cierpiąca na depresję 12-latka nic nie odpowie. W 2335 odcinku "Barw szczęścia" nie pogodzi się z tym, że nie ma już na świecie żadnego rodzica. To za dużo jak na tak małe dziecko. Zarówno Elżbieta jak i Chowański będą się bali, że Ewunia zwyczajnie tego nie zniesie.

Nie przegap: Barwy szczęścia, odcinek 2342: Koniec Dominiki i Stawickiego. Nie zniesie dłużej kochanka tyrana

Po powrocie do mieszkania dziadków w 2335 odcinku "Barw szczęścia" Ewa zacznie wspominać najpiękniejsze chwile z tatą, kiedy jeszcze nic nie wskazywało na koszmar jaki ich spotka.

Barwy szczęścia odc. 2335. Ewa (Gabriela Ziembicka)

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia odc. 2335. Ewa (Gabriela Ziembicka)
Barwy szczęścia odc. 2335. Ewa (Gabriela Ziembicka), Elżbieta (Marzena Trybała)

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia odc. 2335. Ewa (Gabriela Ziembicka), Elżbieta (Marzena Trybała)
Barwy szczęścia odc. 2335. Ewa (Gabriela Ziembicka)

i

Autor: vod.tvp.pl Barwy szczęścia odc. 2335. Ewa (Gabriela Ziembicka)
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze

Tekst sponsorowany