Barwy szczęścia, odcinek 2335: Ewa znienawidzi babcię za to co powie o ojcu. Ela nigdy sobie nie wybaczy

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2335: Ewa znienawidzi babcię za to co powie o ojcu. Ela nigdy sobie nie wybaczy

Barwy szczęścia, odcinek 2335: Ewa znienawidzi babcię za to co powie o ojcu. Ela nigdy sobie nie wybaczy

W 2335 odcinku "Barw szczęścia" to Ela (Marzena Trybała) będzie musiała przekazać Ewie (Gabriela Ziembicka) kolejną straszną wiadomość. I jak każdy posłaniec złych wieści będzie musiała za to zapłacić! Ewa wpadnie w prawdziwą rozpacz - straciła matkę (Katarzyna Zielińska), opłakała siostrę Moniczkę (Natalia Żyłowska), a w 2335 odcinku "Barw szczęścia" będzie musiała czytać pożegnalny list ojca samobójcy (Piotr Jankowski). Czy Ela i Ewa poradzą sobie z kolejną rodzinną traumą? Zobacz koniecznie ZWIASTUN!

"Barwy szczęścia" odcinek 2335 - piątek, 27.11.2020, o godz. 20.10 w TVP2

Odcinek 2335 będzie wyjątkowo dramatyczny. Ela będzie musiała przekazać wnuczce najgorszą możliwą wiadomość - jej ojciec popełnił samobójstwo. Ostatnia nadzieja córki - wyjazd z tatą do Anglii i początek "nowego życia" Walawskiego legnie w gruzach! 

W ostatnich słowach Piotra, jakie Ela przekaże Ewie, samobójca napisze do dzieci: - "Nie chcę być dla was ciężarem". Pełna treść listu tylko u nas - CZYTAJ TUTAJ. Zapewne wykończony własną depresją, zdesperowany Walawski nie będzie miał pojęcia, że jego dramatyczna śmierć może stać się ciężarem dla całej rodziny...   

Barwy szczęścia, odc. 2335: Ewa (Gabriela Ziembicka)

i

Autor: Artrama

Ewa, która sama od pewnego czasu cierpi na depresję, wpadnie w prawdziwą rozpacz. Ucieknie Eli i schowa się przed całym światem, mając za złe Bogu ducha winnej babci, że przyniosła jej straszną wiadomość!

Sytuacje skomplikuje fakt, że Ewa przekaże Ewie tragiczną wiadomość o śmierci ojca w 2335 odcinku "Barw szczęścia" w Borkach, czyli w miejscu gdzie została zamordowana jej mama. Jej wtedy udało się uciec, i teraz też spróbuje...

Gdyby nie obecność Artura Chowańskiego (Jacek Rozenek) w 2335 odcinku "Barw szczęścia" nie wiadomo jak zakończyłaby się tragiczna rozmowa Eli z Ewą.

-  Zachował się nieodpowiedzialnie! Powinien pomyśleć o dzieciach! - powie jeszcze Artur w 2334 odcinku "Barw szczęścia", próbując przygotować Elę do trudnej rozmowy z wnuczką. 

Kobieta jednak w 2335 odcinku "Barw szczęścia" po prostu zaleje się łzami. Ewa padnie w absolutną bezradność i poczucie winy... Gdyby nie była posłańcem złych wieści, nic by się nie stało. A teraz nie wiadomo, co będzie z Ewą! 

Czy Eli i Ewie uda się w 235 odcinku "Barw szczęścia" spokojnie porozmawiać? Czy poza rozpaczą i traumą połączy je jakaś iskierka nadziei na przyszłość? 

Zobacz koniecznie ZWIASTUN 2335 odcinka "Barw szczęścia"!

Barwy szczęścia, odc. 2335: Ewa (Gabriela Ziembicka), Ela (Marzena Trybała)

i

Autor: Artrama
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze