Barwy szczęścia, odcinek 2318: Agata dręczona przez szefa i Mikę! Oskarżą ją, że oczernia ich w internecie

i

Autor: tvp/vod Barwy szczęścia, odcinek 2318: Agata dręczona przez szefa i Mikę! Oskarżą ją, że oczernia ich w internecie

Barwy szczęścia, odcinek 2318: Agata dręczona przez szefa i Mikę! Oskarżą ją, że oczernia ich w internecie

W 2318 odcinku "Barw szczęścia" Agata (Natalia Zambrzycka) zostanie wezwana "na dywanik" do szefa (Maciej Jachowski), który do spółki z Miką (Ewa Mosakowska) urządzi jej prawdziwe piekło! Parka kochanków upokorzy Agatę i będzie zmuszać do przyznania się do winy! Obrzydliwy mobbing, który zafunduje Pyrce obłudny szef z zemsty za to, że nie chciała udawać jego kochanki, może doprowadzić ją do załamania nerwowego. A może Agata w 2318 odcinku "Barw szczęścia" nie ugnie się pod szantażem i pokaże im co potrafi?

"Barwy szczęścia" odcinek 2318 - poniedziałek, 2.11.2020, o godz. 20.10 w TVP2

W 2318 odcinku "Barw szczęścia" Agata zostanie wezwana do gabinetu szefa, który ze wściekłą miną rozkaże jej czytać na głos krytyczne informacje zamieszczone z internecie o firmie "Fit-Zdrowie". Nad jej głową będzie stała Mika i oboje nie będą ukrywać, że to właśnie Pyrkę oskarżają o ich zamieszczenie!  

Przeżyłam piekło stosując ich środki i o mało nie skończyłam na cmentarzu - zacznie czytać Agata. 

- No, dalej! - popędzi ją Mika. 

W tym momencie 2318 odcinka "Barw szczęścia" Agata jeszcze nie będzie miała świadomości, co tu jest grane. Będzie czytać nieswoje teksty ze zdziwieniem, ale i dobrą wolą. Ale już za chwilę dowie się, że to ona jest oskarżona!

Barwy szczęścia ZWIASTUN nowego sezonu. Sensacyjne zwroty akcji w życiu bohaterów od 1.09.2020!
Barwy szczęścia, odc. 2318: Agata (Natalia Zambrzycka), szef Romanowski (Maciej Jachowski), Mika (Ewa Mosakowska)

i

Autor: tvp/vod

- Mnie też wykończyli suplementami, dodają do nich chyba trutkę na szczury. Dziewczyny, ostrzegam przed trucicielami z Fit-Zdrowie, zniszczyli mi wątrobę! - grzecznie przeczyta Pyrka i zapyta: - Co to jest?

- To ty nam powiedz! - oskarży Agatę szef. 

- A co ja mam z tym wspólnego?

- A komu innemu zależałoby na szkalowaniu nas jeśli nie tobie? - zaatakuje Pyrkę Mika. 

- Słucham?

- Weź, nie udawaj! Po prostu przyznaj się, że to ty założyłaś tę grupę niby poszkodowanych przez "Fit- Zdrowie", żeby się na nas zemścić! - zapyta Pyrkę wściekła Mika. - Jeszcze namawiasz ich do zbiorowego pozwu przeciwko nam!

Agata w 2318 odcinku "Barw szczęścia" pokaże jednak prawdziwy charakter. I bez żadnej złości, spokojnie wyjaśni atakującym ją kochankom, że w "życiu nie stosuje takich metod".  

- Rozumiem, że jesteś na nas wściekła i boisz się być z nami szczera - odpowie jej twardo Mika, siadając na miejscu szefa. - Ale spoko, nie przyznawaj się. Zgłaszamy to na policję i oni ustalą, kto za tym stoi. Czeka cię sprawa w sądzie, rozumiesz?

Czy Agata w 2318 odcinku "Barw szczęścia" pozwoli się zastraszyć szefowi i Mice? A może wzruszy tylko ramionami i będzie robiła swoje, nie zniżając się do ich paskudnych metod "przesłuchań"?

Czytaj też: Barwy szczęścia, odcinek 2318: Zbrodnia w domu Grety. Alan zabije szefową Jowity, która zrobiła z niej prostytutkę!

Zapowiada się na to, że Pyrka w 2318 odcinku "Barw szczęścia", która włożyła w firmę serce i pracę, pokaże kto tu naprawdę "ma jaja" i doprowadzi do tego, że szef ostatecznie stanie po jej stronie! A może nawet ją przeprosi?  

Barwy szczęścia, odc. 2318: Agata (Natalia Zambrzycka), Mika (Ewa Mosakowska)

i

Autor: tvp/vod
Najnowsze