Barwy szczęścia, odcinek 2317: Hubert będzie miał syna! Ale nie z Klarą - ZWIASTUN

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2317: Hubert będzie miał syna! Ale nie z Klarą - ZWIASTUN

Barwy szczęścia, odcinek 2317: Hubert będzie miał syna! Ale nie z Klarą - ZWIASTUN

2020-10-30 17:39

W 2317 odcinku serialu "Barwy szczęścia" Hubert (Marek Molak) dowie się, że będzie miał kolejne dziecko. W rodzinie Pyrków pojawi się nowy syn Huberta! Jak to możliwe skoro on i Klara (Olga Jankowska) mają razem tylko 3-letnią córkę Marysię (Antonina Niewiarowska)? Wszystko wyjaśni się kiedy w 2317 odcinku "Barw szczęścia" ojciec zjawi się w przedszkolu i pozna jej przyjaciela Grzesia (Noah Culbreth), syna Beaty (Anita Jancia), która wychowuje go sama. Marysia przedstawi bowiem tacie Grzesia w wyjątkowy sposób... Zobaczcie ZWIASTUN "Barw szczęścia".

"Barwy szczęścia" odcinek 2317 - piątek, 30.10.2020, o godz. 20.10 w TVP2

Rodzina Klary i Huberta z "Barw szczęścia" się powiększy?! Dopiero co Pyrkowie uporali się z traumą związaną z walką o życie mężczyzny, a już w 2317 odcinku "Barw szczęścia" los postawi im na drodze kolejne dziecko, wyjątkowego chłopca o imieniu Grześ. Kiedy Hubert przyjdzie do przedszkola po Marysię, córeczka przedstawi mu swojego narzeczonego. Okaże się, że para 3-latków właśnie się zaręczyła! Przedszkolna miłość, jaka połączyła Marysię i Grzesia rozbawi Huberta, który w 2317 odcinku "Barw szczęścia" będzie zachwycony nowym synem, a właściwie zięciem!

Patrz też: Barwy szczęścia, odcinek 2318: Agata i Sławka zniszczą Romanowskiego i jego firmę. Podły szef Agaty będzie błagał o litość

Równie szczęśliwa będzie Beata, która w 2317 odcinku "Barw szczęścia" spóźni się do przedszkola po Grzesia, lecz od razu zauważy jak jej syn świetnie się bawi z Marysią i jej tatą! Pyrka wreszcie pozna przyszłą teściową swojej córki. A przy okazji wspomni o tym, że Grześ ma świetny słuch muzyczny i trzeba w nim rozwijać ten talent. Wystarczy krótka zabawa cymbałkami, by Hubert dostrzegł w 3-latku przyszłego muzyka.

Krótka rozmowa rodziców Marysi i Grzesia w 2317 odcinku "Barw szczęścia" co prawda nie pozwoli im bliżej się poznać, ale to się zmieni, bo znajomość 3-latków rozwinie się. A córka Klary i Huberta niedługo potem pójdzie na urodziny Grzesia. Na przyjęciu w gronie licznych dzieci dojdzie do tragedii. Hubert ocali syna Beaty przed śmiercią! To wydarzenie nieodwracalnie zmieni życie Pyrki.

Nie przegap: Barwy szczęścia, odcinek 2320: Hubert uratuje życie małemu Grzesiowi. Masakra na urodzinach dziecka

Barwy szczęścia, odc. 2320. Beata (Anita Jancia), Grześ (Noah Culbreth), Hubert (Marek Molak)

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, odc. 2320. Beata (Anita Jancia), Grześ (Noah Culbreth), Hubert (Marek Molak)
	Barwy szczęścia, odc. 2317. Marysia (Antonina Niewiarowska), Hubert (Marek Molak)

i

Autor: vod.tvp.pl Barwy szczęścia, odc. 2317. Marysia (Antonina Niewiarowska), Hubert (Marek Molak)
  Barwy szczęścia, odc. 2317. Marysia (Antonina Niewiarowska), Grześ (Noah Culbreth), Hubert (Marek Molak)

i

Autor: vod.tvp.pl Barwy szczęścia, odc. 2317. Marysia (Antonina Niewiarowska), Grześ (Noah Culbreth), Hubert (Marek Molak)
Barwy szczęścia, odc. 2317. Marysia (Antonina Niewiarowska), Grześ (Noah Culbreth)

i

Autor: vod.tvp.pl/ Artrama Barwy szczęścia, odc. 2317. Marysia (Antonina Niewiarowska), Grześ (Noah Culbreth)
Najnowsze