Barwy szczęścia, odcinek 2314: Wypadek Huberta. Będzie walczył o życie porażony prądem

i

Autor: VOD.TVP.PL Barwy szczęścia, odcinek 2314: Wypadek Huberta. Będzie walczył o życie porażony prądem

Barwy szczęścia, odcinek 2314: Wypadek Huberta. Będzie walczył o życie porażony prądem

2020-10-27 12:39

W 2314 odcinku "Barw szczęścia" dojdzie do koszmarnego wypadku Huberta (Marek Molak). Nic nie zapowie tragedii. Chłopak pojedzie kręcić w plener program „Ex – Ex”. Miejscem rozstawienia kamer okaże się pole z słupami wysokiego napięcia. Hubert, który miał w przeszłości ciężką operację i był w śpiączce, musi szczególnie uważać na swoje zdrowie. Niestety w 2314 odcinku "Barw szczęścia" dojdzie do tragedii, kiedy stanie w nieodpowiednim miejscu, co doprowadzi do zakłócenia pracy jego wszczepionego symulatora. Chłopak zacznie się trząść, aż w końcu padnie na ziemię.

"Barwy szczęścia" odcinek 2314 - wtorek 27.10.2020 o godz. 20:10 w TVP2

W 2314 odcinku "Barw szczęścia" Hubert będzie pochłonięty kręceniem następnych odcinków swojego programu. Dla urozmaicenia scenerii, wybierze się wraz z Mariolą (Agnieszka Mrozińska) oraz Ernestem (Krystian Kukułka) w plener, aby złapać dobre ujęcia. Przy przeszukiwaniu terenu, Pyrka zapomni o swoich kłopotach ze zdrowiem i o tym, że niegdyś walczył o życie. Lekarze wszczepili mu specjalny symulator, dlatego musi bardzo uważać. W 2314 odcinku "Barw szczęścia" zapomni o zaleceniach lekarza i stanie pod słupem wysokiego napięcia. 

Przeczytaj: Barwy szczęścia, odcinek 2314: Stawicki szantażowany przez prześladowcę Anety! Wyjdzie na jaw kto się pod niego podszywa

W 2314 odcinku "Barw szczęścia" Hubert bez zastanowienia stanie pod słupami wysokiego napięcia. Prąd natychmiast wpłynie na pracę jego symulatora i chłopak zacznie cały drżeć. Dostanie drgawek i padnie na ziemię. Mariola i Ernest będą spanikowani, bo chłopak nie będzie dawał znaków życia. Szybko zadzwonią po karetkę, ale Hubert na chwilę się ocknie. Przeniosą go w bezpieczne miejsce i poczuje się trochę lepiej. W 2314 odcinku "Barw szczęścia" nie zgodzi się na wezwanie karetki. 

Przeczytaj: Barwy szczęścia, odcinek 2315: Waleria zostawi Stefana po latach z powodu zagrożonej ciąży - ZWIASTUN

W 2314 odcinku "Barw szczęścia" Mariola i Ernest zaniosą półżywego Huberta do domu. Położą go na kanapie i dopiero tam chłopak odetchnie. Będzie w naprawdę kiepskim stanie. Załamana Klara (Olga Jankowska) zadzwoni po lekarza. Wszyscy będą drżeć o zdrowie i życie chłopaka. W 2314 odcinku "Barw szczęścia" o mało co nie przypłaciłby wizyty na planie życiem. Na szczęście dzięki pomocy znajomym, Hubert nie zginie. 

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze