Barwy szczęścia, odcinek 2305: Ewunia zachoruje jak jej ojciec. Piotr wyrzeknie się córki, a babcia jej nie pomoże

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2305: Ewunia zachoruje jak jej ojciec. Piotr wyrzeknie się córki, a babcia jej nie pomoże

Barwy szczęścia, odcinek 2305: Ewunia zachoruje jak jej ojciec. Piotr wyrzeknie się córki, a babcia jej nie pomoże

2020-10-13 14:29

W 2305 odcinku "Barw szczęścia" Ewa (Gabrysia Ziembicka) będzie miała coraz większe problemy z poradzeniem sobie ze swoimi emocjami. Dodatkowo nie pomoże fakt, że Łukasz (Michał Rolnicki) i Alicja (Monika Dryl) odwołają spotkanie z dziewczynką. Kiedy znajdą dla niej czas, Ewunia będzie koszmarnie przygnębiona, nie ucieszy się na ich widok. Podczas spotkania okaże się, że Ewa ma duże problemy z psychiką. W 2305 odcinku "Barw szczęścia" Alicja pokłóci się z babcią dziewczynki o to, że ona i Piotr (Piotr Jankowski) doprowadzili ją do tego stanu.

"Barwy szczęścia" odcinek 2305 - wtorek, 13.10.2020, o godz. 20.10 w TVP2

W 2305 odcinku "Barw szczęścia" Alicja i Łukasz wreszcie znajdą czas na spotkanie z Ewunią. Pójdą odebrać ją ze szkoły, ale niestety przywita ich smutna i przygnębiona. Wyzna, że miała nadzieję zobaczyć tatę, za którym bardzo tęskni. Wspólnie postanowią wybrać się nad rzekę, ponieważ Ewa nie wyrazi ochoty na cokolwiek innego. W pochmurnych nastrojach udadzą się karmić kaczki. W 2305 odcinku "Barw szczęścia" Alicja i Łukasz będą przerażeni zachowaniem dziecka. 

Przeczytaj: Barwy szczęścia, odcinek 2305: Agata przez okrutnego szefa i Mikę straci wymarzone mieszkanie

Barwy szczęścia ZWIASTUN nowego sezonu. Sensacyjne zwroty akcji w życiu bohaterów od 1.09.2020!

W 2305 odcinku "Barw szczęścia" Ewa przyzna się, że bardzo tęskni za tatą i bratem, ale nie ma z nimi kontaktu. Piotr nawet do niej nie zadzwonił. Dziewczynka nie rozumie czemu ją odepchnął. Pomimo pocieszeń ze strony Alicji i Łukasza, Ewa ani razu się nie uśmiechnie. Nie pomoże nawet zdjęcie Kasi (Katarzyna Glinka), która przyśle jej pozdrowienia z Sycylii. W 2305 odcinku "Barw szczęścia" Alicja zacznie podejrzewać, że dziecko cierpi na depresję. 

Przeczytaj: Barwy szczęścia, odcinek 2309: Patryk pobije szefa Agaty! Ściągnie na nią straszną zemstę

W 2305 odcinku "Barw szczęścia" w parku pojawi się babcia dziewczynki. Alicja zaatakuje ją, że nic nie robi, aby poprawić stan psychiczny dziecka i postraszy, że może to być tragiczne w skutkach. Kobieta zapewni, że niejednokrotnie namawiała syna do kontaktu z wnuczką. Ten jednak jest podobno w koszmarnym stanie i nie ma siły na nic. Alicja w 2305 odcinku "Barw szczęścia" zrozumie, że musi zacząć działać, by Ewa kompletnie się nie załamała. Czy uda się pomóc dziecku na czas, aby nie doszło do tragedii? Dowiemy się już wkrótce. 

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze