Barwy szczęścia, odcinek 2285 - opis, streszczenie: Kajtek prosi o drogi prezent na swoje urodziny

2020-09-14 14:48 opr. jkk
Barwy szczęścia, odc. 2272. Oliwka (Wiktoria Gąsiewska), Kajtek (Jakub Dmochowski), Justin (Jasper Sołtysiewicz), Kacper (Jakub Szlachetka)
Autor: Artrama Barwy szczęścia, odc. 2272. Oliwka (Wiktoria Gąsiewska), Kajtek (Jakub Dmochowski), Justin (Jasper Sołtysiewicz), Kacper (Jakub Szlachetka)

Barwy szczęścia, odc. 2285. Agata (Natalia Zambrzycka) w TVP2 we wtorek 15.09.2020, o godz. 20.10. "Barwy szczęścia" odcinek 2285 - streszczenie: Oliwka może już odebrać swoje prawo jazdy. Kajtek natomiast spotyka się z rodzicami. Chce poprosić o pieniądze na samochód, które obiecali mu na osiemnaste urodziny. Upieczony przez Darka tort okazał się wyśmienity. Beata i Grześ namawiają go, by przygotował kolejny na urodziny dla kolegi chłopca.

Justin chce przekonać Wangela do zainwestowania w biznes Jezierskiego, ale prezes odmawia. Przy okazji Kanadyjczyk spotyka Mariolkę. Przekonuje się, jak bardzo tęskni za byłą dziewczyną.

Po sprzedaży węży Gawron i Żabcia rozliczają się z Hongiem. W tym czasie w mieszkaniu zjawia się Tolek. Nie podoba mu się, że Wietnamczyk nie pracuje na budowie. Rysiek i Ania bronią cudzoziemca, ale Koszyk staje się coraz bardziej podejrzliwy. W końcu zagląda do jednego z pudełek.

Najnowsze