Barwy szczęścia, odcinek 2260 - opis, streszczenie: Franek szaleje z zazdrości o Reginę i spotyka się z Cariną

2020-05-18 16:38 opr. jkk
	Barwy szczęścia odc. 2260. Carina (Divine Kitenge-Martyńska), Stefanek (Eryk Martyński), Stefan (Krzysztof Kiersznowski)
Autor: vod.tvp.pl Barwy szczęścia odc. 2260. Carina (Divine Kitenge-Martyńska), Stefanek (Eryk Martyński), Stefan (Krzysztof Kiersznowski)

Barwy szczęścia, odc. 2260. Iwona (Izabela Zwierzyńska), Agata (Natalia Zambrzycka) w TVP2 w poniedziałek, 18.05.2020, o godz. 20.10. "Barwy szczęścia" odcinek 2260 - streszczenie: Franek dowiaduje się, że Alan zamierza odwiedzić Reginę w sanatorium. Trener chce skorzystać z okazji, gdyż jego matka pracuje tam jako rehabilitantka. Falkowski staje się coraz bardziej zazdrosny. Po wyjeździe ukochanej spotyka się w parku ze Stefanem, małym Stefankiem i Cariną, która niespodziewanie przyjechała z synkiem do Polski.

Urszula walczy w sądzie w byłym szefem, który zwolnił ją ze względu na jej chorobę. Przeciwko niej zeznaje pracownica powołana na świadka przez Zwierzynieckiego.

Aneta dowiaduje się, że Stawicki z kimś się spotyka, a Malwina zamierza przywitać Nowy Rok z córką. Oddaje Mikołajowi swój karnet na imprezę sylwestrową. Mężczyzna namawia ją, by wybrali się tam razem jako przyjaciele.

Najnowsze