Barwy szczęścia, odcinek 2212: Hubert umrze na ringu? Skatowany podczas walki będzie w krytycznym stanie!

2020-02-29 7:50 jkk
Barwy szczęścia, odcinek 2212: Hubert umrze na ringu? Skatowany podczas walki będzie w krytycznym stanie!
Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2212: Hubert umrze na ringu? Skatowany podczas walki będzie w krytycznym stanie!

W 2212 odcinku serialu "Barwy szczęścia" skatowany w nierównej walce Hubert (Marek Molak) trafi do szpitala! Czy Pyrka umrze na stole operacyjnym? Dramatyczna walka zakończy marzenia Huberta o karierze w MMA - z ringu trafi prosto do szpitala z poważnym uszkodzeniem mózgu! Pyrka zostawi zrozpaczoną Klarę (Olga Jankowska), która będzie modlić się do Boga i lekarzy tylko o jedno: żeby nie dali Hubertowi umrzeć... Czy Hubert wygra w 2212 odcinku serialu "Barwy szczęścia" najważniejsza walkę - o życie?

"Barwy szczęścia" odcinek 2212 - wtorek, 10.03.2020, o godz. 20.10 w TVP2

Hubert w 2212 odcinku serialu "Barwy szczęścia" będzie walczył do samego końca! Choć jego przeciwnik Ares (Michał Gesiarz) okaże się równym partnerem, do akcji wkroczy ktoś trzeci... I walka Huberta zakończy się tragedią!

Najpierw Szakal w 2212 odcinku serialu "Barwy szczęścia" zacznie żałować, że postawił duże pieniądze na Aresa, kiedy zobaczy, że Pyrka może sobie z nim poradzić. Za chwilę Sygita (Anna Janik) postawi proste ultimatum: jeżeli Hubert wygra, szakal nie zobaczy ani grosza. I tak zakończy się dobra passa Huberta na ringu...

Czytaj też: Barwy szczęścia, odcinek 2209: Sabina po pijaku padnie ofiarą gwałciciela! Zboczeniec każe jej jeszcze płacić

Ostatecznie zakończy marzenia o karierze Huberta w 2212 odcinku serialu "Barwy szczęścia" mocny kopniak w głowę! Kompletnie skatowany i nieprzytomny Hubert trafi prosto z ringu na salę operacyjną. Jednak lekarze nie będą dawali Klarze dużych nadziei. - W wyniku urazu doszło do powstania krwiaka i obrzęku mózgu. Lekarze będą musieli natychmiast otworzyć czaszkę młodego boksera!

Jak donosi "Świat seriali" kompletnie załamana Klara będzie pytała w kółko: - On z tego wyjdzie, prawda? Nie pozwólcie mu umrzeć... Czy Klara wybłaga o życie ukochanego, czy on sam znajdzie w sobie jeszcze iskrę, która pozwoli mu 2212 odcinku serialu "Barwy szczęścia" wygrać walkę o życie?

Czy Hubert przeżyje poważną operacje mózgu i wróci do świata żywych przekonamy się w 2212 odcinku serialu "Barwy szczęścia". Jedno wiemy na pewno: na ring po kolejnej lewej walce, która zakończy się dla niego tragicznie, na ring już nie wróci.

Najnowsze