Barwy szczęścia, odcinek 2205: Wpadka Agaty przed prezesem i całą firmą! Pokaże odważne zdjęcia - WIDEO

2020-02-28 8:36 Ag
Barwy szczęścia, odcinek 2205: Wpadka Agaty przed prezesem i całą firmą! Pokaże odważne zdjęcia
Autor: vod.tvp.pl Barwy szczęścia, odcinek 2205: Wpadka Agaty przed prezesem i całą firmą! Pokaże odważne zdjęcia

W 2205 odcinku serialu "Barwy szczęścia" Agata (Natalia Zambrzycka) zaliczy kompromitującą wpadkę przed prezesem Romanowskim (Maciej Jachowski) i najważniejszymi ludźmi w korporacji "Fit - Zdrowie". Przedstawi prezentację ze swoim pomysłem na rozwój firmy, niepewna czy jej odwaga i kreatywność zostaną docenione. Kiedy jednak w 2205 odcinku "Barw szczęścia" zacznie odtwarzać slajdy pomyli się i pokaże swoje prywatne, odważne zdjęcia z Patrykiem (Konrad Skolimowski). Jak zareaguje prezes? Zobaczcie ZWIASTUN!

"Barwy szczęścia" odcinek 2205 - piątek, 28.02.2020, o godz. 20.10 w TVP2

Przyszłość Agaty z "Barw szczęścia" w firmie "Fit - Zdrowie" stanie pod znakiem zapytania. Wprawdzie sam prezes przeniósł ją do innego działu po tym jak ujawniła przekręty Durskiego (Maksymilian Rogacki) i jego zespołu, ale w 2205 odcinku "Barw szczęścia" przed Pyrką trudne zadanie. Będzie miała wygłosić prezentację ze swoim pomysłem na rozwój firmy.

Patrz też: Barwy szczęścia, odcinek 2207: Bożena wyrzuci Stawickiego z hotelu! Przez lekarza narazi się teściowej

Pełna obaw Agata w 2205 odcinku "Barw szczęścia" będzie drżała, że jej odwaga i kreatywność nie zostaną docenione przez Romanowskiego i dyrektorów wszystkich działów. W końcu na prezentację miała tylko dwa dni! - Nie wiem po co ja się na to zgodziłam... - zwierzy się swojej nowej koleżance Mice (Ewa Mosakowska).

- Dobre pytanie, trzeba być szalonym, żeby występować przed dyrektorami wszystkich działów i głównym prezesem! - zauważy Mika, ale doda też Agacie odwagi.
- Dzięki, bardzo mi pomogłaś!

Niestety w 2205 odcinku "Barw szczęścia" nie wszystko pójdzie zgodnie z planem. Bo Agata zaliczy wpadkę pokazując nie slajdy ze swojej prezentacji, ale miłosne fotki z Patrykiem. Nie zauważy jednak swojej pomyłki. I kiedy niemal wszyscy wybuchną śmiechem, Agata będzie ich przekonywać do swoich racji.

Sprawdź też: Barwy szczęścia, odcinek 2205: Malwina odkryje, że ciąża Wandy to oszustwo! Żona Adama się przyzna?

- Zrobiłam wstępne wyliczenia jaki wzrost dochodów możemy osiągnąć w ciągu roku. Proszę państwa, ja wiem, że te dane są odważne, ale one naprawdę nie są przeszacowane! Ja bardzo dokładnie to liczyłam! Naprawdę firma może tyle zarobić!

Dopiero Mika w 2205 odcinku "Barw szczęścia" zwróci Agacie uwagę, że pokazała wszystkim nie te zdjęcia. Mimo kompromitacji Agata zachowa pewność siebie i dokończy swoje wystąpienie. Spotka się jednak z gwałtowną reakcją szefa działu handlowego, gbura Leszczyńskiego.

- Obejrzeliśmy galerię prywatnych fotek, ale teraz wróćmy do konkretów! Czy ja dobrze rozumiem, że chcemy obniżyć loty wrzucając nasze produkty między swojską kiełbasę, a kiszone ogórki? Osiedlowe sklepiki, dobre sobie! - zakpi Leszczyński.

Agata jednak nie odpuści. - Wielu klientów bardziej zaufa komuś z kim zna się na co dzień, komu ufa od lat, a nie obcej osobie w wielkim markecie... - wyjaśni dyrektorom i prezesowi.

Argumenty Agaty w 2205 odcinku "Barw szczęścia" przekonają prezesa, który z podziwem zacznie klaskać w dłonie. Pochwali Pyrkę za świetną robotę.

- Brawo! W końcu widzę w tej firmie kogoś, kto ma odwagę! Kto jest kreatywny! Kogoś, kto ma własną wizję! Może szaloną, może trudną do zrealizowania, ale nie niemożliwą. Wreszcie jest w tej firmie ktoś od kogo nie słyszę ciągle "to się nie uda", "to nas uwstecznia"... Gratuluję pani Agato! I jeszcze jedno, pani Agata stworzyła ten projekt w bardzo szybkim tempie, dokładnie w dwa dni. Aż boję się pomyśleć co będzie jak damy jej więcej czasu...

Barwy szczęścia odc. 2205. Agata (Natalia Zambrzycka)
Autor: vod.tvp.pl Barwy szczęścia odc. 2205. Agata (Natalia Zambrzycka)
Barwy szczęścia odc. 2205. Agata (Natalia Zambrzycka)
Autor: vod.tvp.pl Barwy szczęścia odc. 2205. Agata (Natalia Zambrzycka)
Barwy szczęścia odc. 2205. Agata (Natalia Zambrzycka), Andrzej Romanowski (Maciej Jachowski)
Autor: vod.tvp.pl Barwy szczęścia odc. 2205. Agata (Natalia Zambrzycka), Andrzej Romanowski (Maciej Jachowski)
Najnowsze