Barwy szczęścia, odcinek 2190 - opis, streszczenie: Stefan szaleje z zazdrości o Walerię

2020-02-04 16:27 opr. jkk
Barwy szczęścia odc. 2117. Stefan (Krzysztof Kiersznowski)
Autor: TVP VOD Barwy szczęścia odc. 2117. Stefan (Krzysztof Kiersznowski)

"Barwy szczęścia" odcinek 2190 w TVP2 w piątek 7.02.2020, o godz. 20.10. Wera wyjawia Agacie i Patrykowi, że niedawno poznała Dominika przez internet. Wpadła w pułapkę. Mężczyzna groził jej nożem, głodził ją i więził. Policjanci, którzy zjawili się na miejscu, opowiadają o podobnej historii. Miała ona jednak dramatyczny finał i skończyła się śmiercią ofiary.

Interwencja Agaty prawdopodobnie ocaliła Werze życie. Teraz trwają poszukiwania psychopaty. Górka obawia się zemsty z jego strony. Ostatecznie jednak ulega namowom Patryka i idzie z nim na spacer.

Władek dowiaduje się z radia, że Darek uległ kontuzji. Nie może się z nim skontaktować, dzwoni więc do Józka. Sałatka jest przed blokiem operacyjnym w szpitalu. Mówi jednak Cieślakowi, że jego partner jest u fizjoterapeuty.

Walerii nie podoba się to, że Tolek zamieszka w pobliżu. Kobieta zaprasza Jaworskiego do domu, by wypytać go o plany Koszyka związane z wynajęciem mieszkania. Gdy rozmawiają przy nalewce, zjawia się Stefan. Widząc byłego partnera żony, nie ukrywa swojej zazdrości.

Najnowsze