Barwy szczęścia, odcinek 2179: Wypadek Zuzi i Filipa w jaskini! Zostaną uwięzieni pod ziemią - ZDJĘCIA

2020-01-22 20:16 sz
Barwy szczęścia, odcinek 2179: Zuzia i Filip zginą w jaskini?! Zostaną uwięzieni pod ziemią!
Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2179: Zuzia i Filip zginą w jaskini?! Zostaną uwięzieni pod ziemią!

W 2179 odcinku serialu "Barwy szczęścia" Zuzia (Anna Adamus) i Filip (Kuba Dyniewicz) zostaną uwięzieni pod ziemią! Zuzia wykorzysta okazję i pojedzie do chłopaka, który spędza wakacje na obozie sztuki przetrwania. Podczas spotkania zakochani w serialu "Barwy szczęścia" pójdą na wycieczkę, podczas której odłączą się od reszty... W 2179 odcinku "Barw szczęścia" dojdzie do dramatycznego wypadku w jaskini. Czy Zuzia i Filip zginą pod ziemią?

"Barwy szczęścia" odcinek 2179 - czwartek, 23.01.2020, o godz. 20.10 w TVP2

W 2179 odcinku "Barw szczęścia" Zuzia i Filip zostaną uwięzieni w jaskini! Zuzia tego dnia podczas drogi do schroniska zostanie zaczepiona przez dwóch kolegów Filipa. Okaże się, że chłopcy zostali poproszeni przez jego ojca o pojechanie do nastolatka na dzień otwarty obozu przetrwania, by podwieźć mu kilka rzeczy. W 2179 odcinku dziewczyna da się namówić i pojedzie ze znajomymi, nie mówiąc o niczym swoim opiekunom. Na miejscu nastolatkowie w serialu "Barwy szczęścia" podzielą się na dwie grupy. Filip oddeleguje kumpli na rynek miasta, a sam zabierze ukochaną na wycieczkę do jaskini. Zuzia da się skusić wizją zobaczenia stalaktytów...

Barwy szczęścia odc. 2179. Zuzia (Anna Adamus), Adrian (Emil Lipski), Filip Lisicki (Kuba Dyniewicz)
Autor: Artrama Barwy szczęścia odc. 2179. Zuzia (Anna Adamus), Adrian (Emil Lipski), Filip Lisicki (Kuba Dyniewicz)
Barwy szczęścia odc. 2179. Zuzia (Anna Adamus), Filip Lisicki (Kuba Dyniewicz)
Autor: Artrama Barwy szczęścia odc. 2179. Zuzia (Anna Adamus), Filip Lisicki (Kuba Dyniewicz)
Barwy szczęścia odc. 2179. Zuzia (Anna Adamus), Filip Lisicki (Kuba Dyniewicz)
Autor: Artrama Barwy szczęścia odc. 2179. Zuzia (Anna Adamus), Filip Lisicki (Kuba Dyniewicz)

- A to jest bezpieczne? - spyta w 2179 odcinku tuż przed wejściem. - Powinniśmy zgłosić, że chcemy tam wejść. Jak coś się stanie, to będą wiedzieć, gdzie nas szukać…
- Nie panikuj, Zuzia. Byłem tam wczoraj z instruktorem, a stalaktyty są naprawdę niesamowite! - zacznie przekonywać ją Filip w "Barwach szczęścia".
- Zawsze powinno się zgłaszać, że chce się wchodzić do jaskini.
- Co ty Zuzia, boisz się, masz jakąś klaustrofobię? Spokojnie, jesteś ze mną.
- Tak samo mówiłeś, jak się włamywaliśmy do mieszkania! - przypomni chłopakowi o problemach, które mieli po "eksploracji" cudzej willi. Pomimo to Zuzia jednak wejdzie do środka. Filip w serialu "Barwy szczęścia" przymocuje linę przed stromym spadkiem w głębsze rejony. Najpierw zejdzie on, by asekurować nastolatkę podczas schodzenia. Niestety, w 2179 odcinku dojdzie do tragedii! Źle przymocowana lina nie wytrzyma ciężaru Zuzi i oboje run.ą w dół, bez możliwości powrotu. Czy zginą w jaskini? Ich koledzy nie będą mieć pojęcia, gdzie dokładnie znajdują się zaginieni!