Barwy szczęścia, odcinek 2177: Tajemnicze spotkanie Bruna. Kim jest Helena i co ich łączy?

2020-01-21 10:58 jkk
Barwy szczęścia, odcinek 2177: Tajemnicze spotkanie Bruna. Kim jest Helena i co ich łączy?
Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2177: Tajemnicze spotkanie Bruna. Kim jest Helena i co ich łączy?

Bruno (Lesław Żurek) w 2177 odcinku serialu "Barwy szczęścia" dowie się wreszcie kim jest tajemnicza Helena (Emilia Ziemnicka)! Na własne oczy widzowie zobaczą po raz pierwszy urzekająco piękną Helenę... Podobnie jak Bruno, który wreszcie zdecyduje się na spotkanie w cztery oczy. Co połączy Bruna z Heleną? Czy ukradkowe spotkanie Bruna z Heleną w 2177 odcinku serialu "Barwy szczęścia" to będzie początek końca udanego małżeństwa Bożeny (Marieta Żukowska) i Bruna?

"Barwy szczęścia" odcinek 2177 - wtorek, 21.01.2020, o godz. 20.10 w TVP2

Kim jest piękna Helena, która Bruno poznał przez internet? Zarówno Stański jak i widzowie zobaczą ją wreszcie na własne oczy w 2177 odcinku serialu "Barwy szczęścia". Co łączy połączy Bruna z piękna i tajemniczą Heleną?

W 2177 odcinku serialu "Barwy szczęścia" Helena okaże się nie tylko długonogą blondynka, ale tez bardzo pewną siebie kobietą... Kim jest Helena, która najpewniej mocno zawróci w głowie Stańskiego? Co połączy Bruna z Heleną?

- Jest pan jednak? - powita Helena Bruna w 2177 odcinku serialu "Barwy szczęścia".

- Tak, zdecydowałem się - powie Bruno z pięknym uśmiechem na powitanie pięknej Heleny. - Miło panią w końcu poznać w realu - doda Stański czarująco.

- Długo się pan zastanawiał, skąd to wahanie?  - będzie dociekać Helena. Wydawać się będzie, że Helena nic nie wie o tym, że Bruno ma żonę!

Kiedy Bruno będzie wymawiał się brakiem czasu, Helena w 2177 odcinku serialu "Barwy szczęścia" tylko zaśmieje się: - I brak odwagi?

- Może trochę tak - przyzna Bruno. - Ale często, kiedy się o czymś intensywnie marzy okazuje się to wielkim rozczarowaniem...

- Nie w tym wypadku, zapewniam - odpowie pewna siebie kobieta. Kim jest piękna Helena, co daje jej taką pewność siebie?

- Jestem tego pewien.

Co połączy Bruna z Heleną? Czy wzajemna fascynacja przerodzi się w wybuch namiętności? Kim w ogóle jest Helena i w jakim celu wkroczy do życia szczęśliwego dotąd małżonka? Dokładnie na to będzie zapowiadać się w tej pełnej uśmiechu, czaru i seksualnego napięcia scenie 2177 odcinku serialu "Barwy szczęścia".

Najnowsze