Barwy szczęścia, odcinek 2166: Kacper okłamie widzów. Przekręt na wielkie pieniądze

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2166: Kacper okłamie widzów. Przekręt na wielkie pieniądze

Barwy szczęścia, odcinek 2166: Kacper oszuka widzów na sto tysięcy! Madzia mu w tym pomoże?

2020-01-05 7:56

W 2166 odcinku serialu "Barwy szczęścia" Kacper (Jakub Szlachetka) i Madzia (Natalia Sierzputowska) wygrają program ""Ex-Ex"! To będzie wielkie zaskoczenie dla Jabłońskiego. Niedługo przed wygraną chłopak w 2166 odcinku "Barw szczęścia" obieca widzom, że wszystkie pieniądze przekaże na fundację.... Ale nie będzie w stanie dotrzymać słowa. Okaże się, że "Ex-Ex" to przekręt na wielkie pieniądze! Sprawdź, co wydarzy się w serialu "Barwy szczęścia".

"Barwy szczęścia" odcinek 2166 - wtorek, 7.01.2020, o godz. 20.10 w TVP2

W 2166 odcinku serialu "Barwy szczęścia" Justin (Jasper Sołtysiewicz) zapowie, ze do końca głosowania na wygranych "Ex-Ex" zostało kilka godzin. Wszyscy uczestnicy zostaną zobligowani do opowiedzenia o tym, na co przeznaczą sto tysięcy złotych. Sandra (Joanna Opozda) i Alan (Rafał Maśla) zapowiedzą, że wydadzą majątek na zaręczyny i wesele, zaś Antek (Aleksander Dubrowski) na podróż dookoła świata z Madzią.

- Ale ja nie wygram tego programu - odpowie Kacper w serialu "Barwy szczęścia", gdy przyjdzie jego kolej.
- Kacper pewnie wyda te pieniądze na ciężarówkę z serem - zabłyśnie Sandra.
- Jeśli wygram ten program to wszystkie pieniądze przeznaczę na fundację zajmującą się osobami z zespołem Aspergera - obieca Jabłoński, czym zawstydzi przeciwników. Niestety, chociaż w 2166 odcinku z Madzią wygrają program, to nie będzie mógł dotrzymać słowa. Co się stanie?

Barwy szczęścia, odcinek 2166: Kajtek (Jakub Szlachetka), Magda (Natalia Sierzputowska)

i

Autor: Artrama

- Zwycięską parą zostają... Magda i Kacper! Brawa moi drodzy! - powie Justin w 2166 odcinku serialu "Barwy szczęścia" i wręczy im czek na sto tysięcy złotych. Szybko okaże się, że to pic na wodę, a "Ex-Ex" ich oszukał!

Magda i Kacper w serialu "Barwy szczęścia" nie zobaczą tych pieniędzy na oczy. Dostaną bowiem równowartość wygranej w nagrodach rzeczowych, przygotowanych przez sponsorów. Czy publika znienawidzi Kacpra, gdy okaże się, że nie dotrzyma słowa i nie przeznaczy majątku na fundację? Co zrobią z "fantami"? Przekonamy się już wkrótce.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze