Barwy szczęścia, odcinek 2118: Klara na wolności! Rozpaczliwy telefon do Huberta. Nie wróci do Polski

2019-10-21 10:26 sz
Barwy szczęścia, odc. 2118. Klara (Olga Jankowska)
Autor: TVP VOD Barwy szczęścia, odc. 2118. Klara (Olga Jankowska)

W 2118 odcinku serialu "Barwy szczęścia" Klara (Olga Jankowska) oficjalnie wyjdzie na wolność, jednak rodzina Pyrków nie będzie mieć powodu do świętowania. Szybko wyjdzie na jaw, że żona Huberta (Marek Molak) dostała zakaz opuszczania USA! Klara w 2118 odcinku "Barw szczęścia" nie wróci do Polski. Zadzwoni do Huberta, by przekazać mu straszne wieści.

"Barwy szczęścia" odcinek 2118 - poniedziałek, 21.10.2019, o godz. 20.10 w TVP2

Hubert z serialu "Barwy szczęścia" w 2118 odcinku zacznie odchodzić od zmysłów. Wydawałoby się, że po uzbieraniu całej kwoty potrzebnej do kaucji wszystko pójdzie już z górki. Nic bardziej mylnego! Pyrka od razu wyczuje problem, gdy prawnik przestanie odbierać od niego telefony.

W końcu w serialu "Barwy szczęścia" sama Klara skontaktuje się z rodziną. W 2118 odcinku wyjdzie na wolność, jednak tylko Hubertowi powie, że i tak nie wróci do domu. Co takiego się wydarzy? Zobacz zwiastun poniżej i czytaj dalej.

Przeczytaj też >>> Barwy szczęścia, odcinek 2118: Święta u Pyrków bez Klary. Przyjazd dziadków wszystko zmieni

- Nareszcie sami! Jak się czujesz, jak cię tam traktowali? - spyta Hubert w 2118 odcinku, gdy zamknie się z laptopem w sypialni. 
- Dobrze, nic mi nie jest, ale skąd wziąłeś pieniądze na kaucję?
- Misiu, w ogóle nie przejmuj się tym teraz.
- Mam nadzieję, że nie sprzedałeś domu...

Pyrka w "Barwach szczęścia" przemilczy temat i nie wspomni żonie, że poważnie rozważał takie rozwiązanie. 
- Tak bardzo chcę być z wami. Marzyłam o tym, żeby przytulić Marysię, żeby zasnąć przy tobie...
- Miś, a kiedy przylecisz?
- Hubert... Ty nie możesz tu przyjechać, a ja... Nie mogę stąd wyjechać. Mam zakaz opuszczania Stanów - Klara w 2118 odcinku zaleje się łzami! W najbliższej przyszłości tylko Patrykowi (Konrad Skolimowski) uda się ją odwiedzić. Czytaj więcej >>> Barwy szczęścia, odcinek 2119: Agata i Marysia zatrzymane na lotnisku w USA! Nie wpuszczą ich do Klary

Najnowsze