Barwy szczęścia, odcinek 2118: Hubert nigdy nie zobaczy Klary! Ma zakaz opuszczania USA

2019-10-14 6:50 sz
Barwy szczęścia, odc. 2112. Hubert (Marek Molak)
Autor: Artrama Barwy szczęścia, odc. 2112. Hubert (Marek Molak)

W serialu "Barwy szczęścia" Klara (Olga Jankowska) nie wróci do Polski! W 2118 odcinku "Barw szczęścia" dojdzie do niespodziewanego zwrotu akcji. Chociaż Hubert (Marek Molak) zdobędzie pieniądze na kaucję dla Klary, to żona dostanie bezwzględny zakaz opuszczania Stanów Zjednoczonych. Czy Hubert jeszcze kiedyś ją zobaczy? Nie przegap, co wydarzy się w 2118 odcinku serialu "Barwy szczęścia".

"Barwy szczęścia" odcinek 2118 - poniedziałek, 21.10.2019, o godz. 20.10 w TVP2

Hubert z serialu "Barwy szczęścia" przez ostatnie tygodnie robił dosłownie wszystko, żeby wydostać Klarę ze Stanów Zjednoczonych. Żona została oskarżona od szpiegostwo i zamknięta w areszcie przez służby specjalne. Wszystko przez artykuł w rebelianckiej gazecie, która sprzeciwia się rządowi USA. W 2118 odcinku "Barw szczęścia" Hubert zdobędzie pieniądze potrzebne do wypuszczenia jej za kaucją, jednak pojawią się poważne komplikacje.

Przeczytaj też >>> Barwy szczęścia odcinek 2112: To Paweł uratuje Klarę od więzienia! Szokujący zwrot akcji

Barwy szczęścia odc. 2112. Mariola (Agnieszka Mrozińska), Hubert (Marek Molak)
Autor: vod.tvp.pl Barwy szczęścia odc. 2112. Mariola (Agnieszka Mrozińska), Hubert (Marek Molak)

Hubert w serialu "Barwy szczęścia" straci pracę i sprzeda wszystko, co tylko będzie mógł. Również Paweł (Mateusz Rzeźniczak) dołoży się do kaucji. To wszystko jednak pójdzie na marne, ponieważ Klara w 2118 odcinku dostanie zakaz opuszczania USA. Pyrka nareszcie usłyszy żonę w rozmowie telefonicznej.

- Ty nie możesz tu przyjechać, a ja... Ja nie mogę stąd wyjechać. Mam zakaz opuszczania Stanów - wypłacze zrozpaczona Klara! Wszystko wskazuje na to, że dramat rodziny Pyrków potrwa jeszcze długo.

Barwy szczęścia, odc. 2112. Hubert (Marek Molak)
Autor: Artrama Barwy szczęścia, odc. 2112. Hubert (Marek Molak)
Najnowsze