Barwy szczęścia, odcinek 2109: Były ksiądz Tadeusz znajdzie sobie żonę! Skusi go kelnerka Renata

2019-10-08 16:42 jkk
Barwy szczęścia, odc. 2109: Tadeusz (Jakub Mróz), Renata (Anna Mrozowska)
Autor: MTL Maxfilm

W 2109 odcinku serialu "Barwy szczęścia" były ksiądz, Tadeusz (Jakub Mróz) się skusić... kobiecie! Czy to oznacza, że pójdzie na całość? Morale byłego duchownego, który jeszcze niedawno nosił koloratkę nie pozwoli raczej mu na inną intymność niż ta, potwierdzona przed ołtarzem... To kelnerka Renata (Anna Mrozowska) w 2109 odcinku "Barw szczęścia" zauważy, że Tadeuszem interesuje się piękna klientka nowego "Feel Good". Ale sama też będzie nim oczarowana.

"Barwy szczęścia" odcinek 2109 - wtorek, 8.10.2019, o godz. 20.10 w TVP2

Czy w 2109 odcinku serialu "Barwy szczęścia" Tadeusz podejmie kolejną istotną decyzję w życiu? Do niedawna ksiądz, dziś barman i kelner w "Feel Good" zakocha się się po uszy? Czy podejmie prawdziwie męską decyzję i postanowi swoją miłość usankcjonować przed Bogiem?

Jedno jest pewne, że w 2109 odcinku serialu "Barwy szczęścia" Tadeusz będzie o ślubie nie tylko rozmyślał, ale i mówił. Jego wybranka nie pozostanie mu dłużna, choć jej igraszki przypominać będę te z kategorii "Kto się czubi, ten się lubi".  

Czytaj także: "Barwy szczęścia", odcinek 2109 - Potworny hejt na Klarę po apelu Łukasza!

- Ty po przejściach, ona po przejściach... Oboje lubicie książki... - Renata zacznie zgryźliwie komentować sympatyczne zachowanie Tadka wobec klientki. - To, że odszedłem od kościoła nie oznacza, że od razu będę się żenił! - odpowie jej Tadeusz stanowczo.

- A kto tu mówi o małżeństwie? - Renata tylko prychnie. - Zajmij się czymś konkretnym - poradzi jej po męsku Tadeusz. - Chciałabym, ale jestem w pracy.

Na przekomarzanki Renaty z Tadeuszem do baru wejdzie Regina (Kamila Kamińska). Kiedy rozpocznie z Tadeuszem rozmowę o książkach i o współpracy... Renata zrobi się zazdrosna! Tadeusz powie jej, aby podała lemoniadę dla Reginy, ona jednak odeśle go w tej sprawie do... lodówki!

Czytaj też: Barwy szczęścia, odcinek 2109: Regina pójdzie na randkę za plecami Franka!

Czy Tadeusz w 2109 odcinku serialu "Barwy szczęścia" odczyta właściwie znaki wysyłane przez Renatę? Jeżeli tak, rzecz może niebawem zakończyć się ślubem...

Najnowsze