Barwy szczęścia, odcinek 2095: Wyjątkowy gest Sebastiana przed ślubem z Dominiką. Zrobi to dla dzieci

2019-09-18 17:31 sz
Barwy szczęścia, odc. 2095. Sebastian (Kacper Krupski), Dominika (Karolina Chapko)
Autor: Artrama Barwy szczęścia, odc. 2095. Sebastian (Kacper Krupski), Dominika (Karolina Chapko)

W serialu "Barwy szczęścia" Sebastian (Kacper Krupski) w 2095 odcinku udowodni, że ma wielkie serce! Razem z Dominiką (Karolina Chapko) zaczną intensywne przygotowania do zbliżającego się ślubu. Zaczną wybierać suknie, gdy nagle Kowalski w 2095 odcinku zaskoczy narzeczoną pięknym gestem. Co takiego zrobi? Ma to związek z Luizą (Julia Zielińska) i Mirkiem (Oliwier Kozłowski)! Sprawdź, co wydarzy się w serialu "Barwy szczęścia".

"Barwy szczęścia" odcinek 2095 - środa, 18.09.2019, o godz. 20.10 w TVP2

Sebastian i Dominika w serialu "Barwy szczęścia" szykują się do ślubu! Po zażegnaniu ostatniego kryzysu stało się jasne, że to nieuniknione. Problem jednak w tym, że najwyraźniej tylko jedna ze stron traktuje to poważnie... Przez manipulacje Damiana (Michał Lesień) Dominika w 2095 odcinku "Barw szczęścia" znowu sprzeda swoje ciało! Przeczytaj koniecznie >>> Dominika będzie sprzątała nago! Klemens nie wytrzyma z podniecenia

Bohaterka serialu "Barwy szczęścia" zrobi to pod wpływem impulsu, jednak po powrocie do domu szybko tego pożałuje. Zacznie pokazywać Sebastianowi suknie ślubne. 
- Będziesz najpiękniejszą panną młodą! - skomplementuje ją narzeczony. - A, bym zapomniał - wyjmie z torby tajemniczą kopertę. - Powiedz, jak ci się podoba zaproszenie?
- Jakie cudne! -
Dominika otworzy je i przeczyta: - Zamiast kwiatów prosimy o wpłatę na konto domu dziecka... A to jest ten dom dziecka, w którym są Luiza i Mirek?
- Tak, ale nie masz chyba nic przeciwko?
- To jest wspaniały pomysł! I dowód na to, jakim jesteś dobrym człowiekiem... - ostatnie zdanie bohaterka "Barw szczęścia" powie jakby do siebie. W 2095 odcinku dotrze do niej, że Damian mylił się co do Kowalskiego - pomimo wielu wad, on naprawdę ma wielkie serce! Czy zrezygnuje z nagiego sprzątania u Klemensa (Sebastian Perdek)? Przekonamy się już wkrótce. 

Najnowsze