Barwy szczęścia, odcinek 2095: Dominika będzie sprzątała nago! Klemens nie wytrzyma z podniecenia

2019-09-17 16:53 jkk
Barwy szczęścia odc. 2105. Dominika (Karolina Chapko)
Autor: Artrama Barwy szczęścia odc. 2105. Dominika (Karolina Chapko)

W 2095 odcinku serialu "Barwy szczęścia" Dominika (Karolina Chapko) wróci do pracy... nago! Była prostytutka dojdzie do wniosku, że może warto zająć się sprzątaniem w stroju Ewy... Pomysł nie będzie jej - mroczna przeszłość nie da jej spokoju, a alfons i ochroniarz będą ją nachodzić w sprawie długów... Czy dziewczyna porzuci przyzwoite życie z Sebastianem (Kacper Krupski) dla łatwej kasy? Zobaczymy już w 2095 odcinku serialu "Barwy szczęścia".

"Barwy szczęścia" odcinek 2095 - środa, 18.09.2019, o godz. 20.10 w TVP2

Dominika w 2095 odcinku serialu "Barwy szczęścia" nadal będzie miała dobrą pracę. Sprzątanie mieszkania sympatycznego Klemensa (Sebastian Perdek) za niezłe pieniądze przestanie jej jednak wystarczać...

Czytaj też: Matka Marka wpadnie w panikę! (CZYTAJ WIĘCEJ TUTAJ>>>)

Pomysł na czterokrotnie wyższe zarobi podsunie jej były partner, Damian (Michał Lesień). To on pokaże jej posty innych dziewczyn, które chwalą się w internecie, jak dużo zarobiły dzięki sprzątaniu nago! Dominika wyrzuci go wprawdzie za drzwi, ale pomysł w jej głowie zostanie...Wtedy jeszcze nic nie będzie zapowiadało, jak nisko upadnie znów Dominika...

Przeczytaj też koniecznie, jak Piotr dręczy Ewunię w 2095 odcinku serialu "Barwy szczęścia"!

W odcinku 2095 serialu "Barwy szczęścia", podczas dyżuru u Klemensa Dominika będzie się przebierać przy otwartych drzwiach łazienki. Kiedy Klemens zobaczy prawie nagą sprzątaczkę, prawie oszaleje z podniecenia! Jednak do niczego nie dojdzie, za to Dominika przypomni sobie o radzie Damiana.

Czytaj też: Iwona w łóżku z ojczymem! Tajemnica Złotego w odcinku 2098 serialu "Barwy szczęścia"

Podczas płacenia za usługę Klemens zacznie Dominikę przepraszać za chwilę zapatrzenia na jej ciało w bieliźnie: - Przepraszam, że się tak na panią zapatrzyłem. Po prostu pani jest bardzo piękną kobietą i... Nie, proszę się nie gniewać, po prostu próbuję się wytłumaczyć.

- Nie ma sprawy - odpowie Dominika i znienacka wypali:. - A może miałby pan ochotę na rozszerzenie zakresu usług?

Klemens po raz drugi w odcinku 2095 "Barw szczęścia" zaniemówi i zdoła tylko wydukać: - W jakim sensie? Jak zakończy się przygoda Dominiki ze sprzątaniem nago u Klemensa? Widzowie dowiedzą się już wkrótce!

Najnowsze