Barwy szczęścia, odcinek 2095: Ewunia dręczona przez Piotra? Elżbieta odkryje, że chce ją wywieźć z Polski

2019-09-18 15:57 Ag
Barwy szczęścia. Piotr (Piotr Jankowski), Elżbieta (Marzena Trybała), Ewunia (Gabriela Ziembicka)
Autor: vod.tvp.pl Barwy szczęścia. Piotr (Piotr Jankowski), Elżbieta (Marzena Trybała), Ewunia (Gabriela Ziembicka)

Życie Ewuni (Gabriela Ziembicka) z serialu "Barwy szczęścia" znów legnie w gruzach. Córka Piotra (Piotr Walawski) nie będzie mogła nikomu powiedzieć jak bardzo cierpi. W 2095 odcinku "Barw szczęścia" Elżbieta (Marzena Trybała) przypadkiem odkryje, że Ewie dzieje się krzywda. Przeczyta w pamiętniku wnuczki wstrząsający wpis o jej ojcu. Co jej zrobi Piotr? Czy ktoś zdoła powstrzymać Walawskiego? Zobaczcie zwiastun "Barw szczęścia".

"Barwy szczęścia" odcinek 2095 - środa, 18.09.2019, o godz. 20.10 w TVP2

Po śmierci Moniczki (Natalia Żyłowska) w "Barwach szczęścia" zrozpaczony Piotr podjął decyzję, która może zaważyć na przyszłości jego starszej córki. Wbrew Ewuni postanowił sprzedać mieszkanie po Marcie (Katarzyna Zielińska). Zapowiedział Ewie i Miłoszowi (Jakub Kwinta), że niedługo wyprowadzą się gdzieś daleko.

Patrz też: Barwy szczęścia, odcinek 2113: Dramatyczne wyznanie Izy na łożu śmierci. Odda córkę Bożenie

Dla dziewczynki był to cios prosto w serce, bo mieszkanie Marty wiąże się przecież z tyloma pięknymi wspomnieniami. Opisała w pamiętniku wszystkie swoje rozterki, a w 2095 odcinku "Barw szczęścia" o planach Piotra dowie się Elżbieta. Matka Marty będzie przerażona tym odkryciem. Wsparcia poszuka u Artura Chowańskiego (Jacek Rozenek).

- Kiedy sprzątałam rzeczy Piotra strąciłam pamiętnik Ewuni z szafki... Otworzył się na stronie, na której Ewa napisała, że...
- Co napisała? Co się z nią dzieje? - Artur zblednie na samą myśl, że Ewę mogła spotkać jakaś krzywda.

W 2095 odcinku "Barw szczęścia" w oczach Elżbiety pojawią się łzy. Babcia Ewuni będzie pewna, że Piotr chce jej zabrać ukochaną wnuczkę.

- Napisała, że Piotr teraz naprawdę chce sprzedać ich mieszkanie i zabrania jej komukolwiek o tym mówić! To jest mieszkanie Ewuni, to jest jej majątek, jej zabezpieczenie na przyszłość! Jeśli Piotr sprzeda to mieszkanie, zerwie wszystkie więzy z tym miejscem. Nie wiem może nawet będzie chciał wyjechać za granicę, wtedy stracę kontakt z Ewą, nie wiadomo kiedy znów ją zobaczę...

Przeczytaj także: Śmierć Moniki w Barwach szczęścia. Szokujące odkrycie. To wadliwy fotelik zabił córkę Piotra?

Po chwili doda, że nie zniesie kolejnej straty. Także ze względu na Ewę, która wciąż nie pozbierała się po śmierci Marty.
- Ale nie chodzi tylko o mieszkanie i o mnie. To dziecko tyle wycierpiało, Ewie się należy, ona powinna mieć odrobinę spokoju. Zrób coś Artur!

Chowański odwiedzi Piotra, by postawić sprawy jasno - nie pozwoli, żeby położył ręce na majątku Ewy! Ale Walawski w 2095 odcinku "Barw szczęścia" wyjaśni, że chodzi mu wyłącznie o dobro córki. - Najlepiej dla niej będzie jak się stąd wyprowadzi. Wszystko jej tutaj przypomina o Marcie... Jak mnie o Monice...
- Naprawdę chcesz okraść własne dziecko?

- Kupię jej inne mieszkanie i wynajmę. Wszystkie oszczędności z wynajmu będę wpłacał na konto Ewy. A gdy skończy 18 lat będzie miała spore oszczędności - zapewni Piotr i złoży Arturowi zaskakującą ofertę - żeby kupił mieszkanie Marty!

Najnowsze