Barwy szczęścia, odcinek 2094: Panika matki Marka. Zauważy co go łączy z Iwoną?

2019-09-17 10:15 sz
Barwy szczęścia, odc. 2094. Marek (Marcin Perchuć), Krystyna (Hanna Bieluszko), Iwona (Izabela Zwierzyńska)
Autor: Artrama Barwy szczęścia, odc. 2094. Marek (Marcin Perchuć), Krystyna (Hanna Bieluszko), Iwona (Izabela Zwierzyńska)

Krystyna (Hanna Bieluszko) z serialu "Barwy szczęścia" w 2094 odcinku znowu wmiesza się w życie Marka (Marcin Perchuć)! Nadopiekuńcza matka nie da mu spokoju i wtrąci się w sprawę Iwony (Izabela Zwierzyńska), która zamieszka z ojczymem. Dlaczego Złota w "Barwach szczęścia" zabroni mu mieszkać z Pyrką? Sprawdź, co wydarzy się w 2094 odcinku.

"Barwy szczęścia" odcinek 2094 - wtorek, 17.09.2019, o godz. 20.10 w TVP2

Iwona w serialu "Barwy szczęścia" w 2094 odcinku zamieszka u Marka. To nie spodoba się Krystynie, która zacznie panikować z powodu rzekomego zarażenia  lekarki groźnym wirusem z Ukrainy. Wszelkie obawy Złotej będą bezpodstawne, co nie zmieni faktu, że kobieta wykorzysta je jako pretekst do ponownego wmieszania się w życie syna.

Przeczytaj też >>> Barwy szczęścia, odcinek 2098: Iwona w łóżku z ojczymem! Nie będzie pamiętała nocy z Markiem

Spotkają się pod blokiem Marka. Złoty w 2094 odcinku "Barw szczęścia" szybko straci cierpliwość.
- Zawieź Iwonę do szpitala, zanim się sam rozchorujesz! Ten wirus jest bardzo groźny!
- Mamo, jaki wirus?! Ona jest po prostu przemęczona, ma lekką anemię, a tym się nie można zarazić.
- A jeśli lekarze się pospieszyli?
- Zrobiła wszystkie badania, tak?! Wszystko jest jasne.
- Rozumiem, że chcesz jej pomóc, masz dobre serce, ale powinieneś zadbać o siebie. Ja nie mam nic do Iwony, może z tobą mieszkać, ile chce... ale zdrowa! - Krystyna zabroni chorej Iwonie mieszkać razem z nim! Co zrobi Marek w 2094 odcinku? Oczywiście kompletnie zignoruje uwagi tyranki.

Przeczytaj też >>> Barwy szczęścia, odcinek 2097: Koniec Agaty i Patryka. Wyrzuci ukochanego z domu przez narkotyki - ZWIASTUN

- Najgorszy dzień w pracy jest sielanką w porównaniu ze spotkaniem z moją matką - pożali się Iwonie po wejściu do mieszkania. Chwilę później Krystyna jednak zmieni zdanie... i spróbuje wyswatać Marka z pasierbicą?!

Najnowsze