Barwy szczęścia, odcinek 2093: Chora Iwona usłyszy straszną diagnozę! Co to za tajemnicza choroba?

2019-09-14 7:31 Ag
Barwy szczęścia odc. 2093. Iwona (Izabela Zwierzyńska)
Autor: Artrama Barwy szczęścia odc. 2093. Iwona (Izabela Zwierzyńska)

Iwona (Izabela Zwierzyńska) z serialu "Barwy szczęścia" wróci do Polski, a choroba na jaką zapadła na Ukrainie zagrozi jej życiu. Stan Iwony się polepszy, lecz mimo to w 2093 odcinku "Barw szczęścia" trafi do szpitala. Z pomocą ojczyma Marka Złotego (Marcin Perchuć) znajdzie się pod najlepszą opieką. Niestety lekarze nie będą mieli dla niej dobrych wieści. Na co będzie chora Iwona i czy w końcu wyzdrowieje?

"Barwy szczęścia" odcinek 2093 - poniedziałek, 16.09.2019, o godz. 20.10 w TVP2

Powrót Iwony do "Barw szczęścia" z jednej strony będzie okazją do wielkiej radości w rodzinie Pyrków, ale z drugiej wzbudzi strach we wszystkich bliskich młodej lekarki, która podczas pobytu na Ukrainie zaraziła się tajemniczym wirusem.

W 2093 odcinku "Barw szczęścia" Marek sprowadzi pasierbicę do Warszawy, a chora Iwona od razu trafi do szpitala. Ukraińscy lekarze nie widzieli co jej dolega, czy nasi specjaliści ustalą na jaką chorobę zapadła Pyrka? Czy potwierdzą się pierwsze podejrzenia, że to mutacja groźnej grypy?

Sprawdź też: Barwy szczęścia, odcinek 2098: Iwona w łóżku z ojczymem! Nie będzie pamiętała nocy z Markiem

Hubert (Marek Molak) ani na chwilę nie opuści Iwony. Dopiero co drżał ze strachu o Agatę (Natalia Zambrzycka), więc teraz będzie przy starszej siostrze. Jej zdrowie będzie dla niego najważniejsze. Ale w 2093 odcinku "Barw szczęścia" Iwona zacznie bagatelizować chorobę. - Nic mi nie będzie... - pocieszy wszystkich bliskich.

Jednak gruntowane badania Iwony w 2093 odcinku "Barw szczęścia" wykażą, że nie jest z nią najlepiej. - Niestety, nie jest dobrze... - zapowie lekarz. Wyjdzie na jaw, że Pyrka na Ukrainie pracowała ponad siły i nabawiła się anemii. - Nie dojadałam, prawie w ogóle nie spałam - wyjaśni rodzinie.

Tak osłabiona nie miała na tyle odporności, by walczyć z grypą, więc jej organizm się zbuntował. Chorą Iwonę czeka dłuższe leczenie, ale jej życie nie będzie zagrożone. 

Przeczytaj koniecznie: Barwy szczęścia, odcinek 2106: Łukasz pokocha Paulinkę! Wychowa córkę razem z Kasią?

Najnowsze