Barwy szczęścia. Ksiądz Tadeusz będzie kelnerem! Odejdzie z kościoła i rozpocznie nowe życie

2019-09-10 12:22 jkk
Barwy szczęścia odc. 2089. Pogrzeb Moniki. Iga (Ada Fijał), Piotr (Piotr Jankowski), ksiądz Tadeusz (Jakub Mróz)
Autor: vod.tvp.pl Barwy szczęścia odc. 2089. Pogrzeb Moniki. Iga (Ada Fijał), Piotr (Piotr Jankowski), ksiądz Tadeusz (Jakub Mróz)

W 2092 odcinku "Barw szczęścia" Ksiądz Tadeusz (Jakub Mróz) podejmie ostateczną decyzję i zrzuci sutannę! Bezpośrednim powodem będzie poczucie winy księdza po tragicznej śmierci Moniczki (Natalia Żyłowska) - to on zorganizował wycieczkę i weźmie na siebie całą odpowiedzialność! Kolejne kroki księdza zaprowadzą go do baru... i do miłości. Zmiany w życiu Tadeusza będziemy obserwować od 2092 odcinka "Barw szczęścia".

"Barwy szczęścia" odcinek 2092 - piątek, 13.09.2019, o godz. 20.10 w TVP2

W 2092 odcinku "Barw szczęścia" ksiądz Tadeusz odprawi mszę za duszę zmarłej tragicznie Moniczki. Tego dnia wygłosi też kazanie podczas którego wyzna wiernym, że zrzuca sutannę!

Wcześniej, w 2092 odcinku serialu "Barwy szczęścia" ksiądz Tadeusz podczas poważnej rozmowy z mocno wierzącą krewną, Aldoną (Elżbieta Romanowska) usłyszy: - Nie odwracaj się od Boga! Na co Tadeusz odpowie: - To on się ode mnie odwrócił

Ksiądz Tadeusz na zawsze porzuci duchowieństwo! - Wybaczcie mi moją słabość, wybaczcie, że zawiodłem... - wyzna wiernym. 

Czytaj też jakie poruszające słowa wygłosił Ewunia na pogrzebie Moniczki w "Barwach szczęścia!

Tadeusz z przestanie wierzyć w Boga w 2092 odcinku "Barw szczęścia". - Przykro mi... To już koniec - podsumuje kleryk. Ostatnie kazanie księdza Tadeusza (CZYTAJ WIĘCEJ TUTAJ>>>)

Jak donosi Świat Seriali dalsze kroki życiowe Tadeusza skierują go do "Feel Good", gdzie dowie się od Radka (Filip Kosior), że ten otwiera drugi lokal.

- A może potrzebujecie pomocnika? Mogę pomagać w kuchni, dbać o zamówienia, mam prawo jazdy i chyba umiem rozmawiać z ludźmi.

Radek zatrudni byłego księdza, a następnie także Renatę (Anna Mrozowska). Okaże się, że dziewczyna właśnie wyszła z więzienia...

Czytaj też: Jak w 2089 odcinku "Barw szczęścia" Bożena namówi Bruna na dziecko! 

- Narobiłam dużo złego, ale chcę się zrehabilitować - powie dziewczyna Morawskiemu w 2092 odcinku "Barw szczęścia" . I on, pomimo, że kiedyś o mało przez nią nie stracił życia, da się przebłagać i przyjmie uroczą Renatę do pracy. 

Tadeusz bardzo się z nową koleżanką z pracy zaprzyjaźni... Czy będzie z tego romans byłego księdza? Dowiemy się już od 2092 odcinka "Barw szczęścia"!

Najnowsze