Barwy szczęścia po wakacjach 2019. Ostatnie kazanie księdza Tadeusza. Straci wiarę po śmierci córki Piotra!

2019-08-11 9:43 sz
Barwy szczęścia, odcinek 1991. Ksiądz Tadeusz (Jakub Mróz)
Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 1991. Ksiądz Tadeusz (Jakub Mróz)

Ksiądz Tadeusz (Jakub Mróz) z serialu "Barwy szczęścia" porzuci Boga! Wypadek mający miejsce po wakacjach 2019 na zawsze zmieni młodego kleryka. Po śmierci Moniki (Natalia Żyłowska) bohater "Barw szczęścia" zwątpi w istnienie stwórcy i wygłosi ostatnie kazanie. Pożegna się z parafianami, po czym wybiegnie z kościoła! Jak dalej potoczy się jego życie? Zobacz, co wydarzy się w serialu "Barwy szczęścia".

ZMIANY W EMISJI! >>> "Barwy szczęścia" po wakacjach 2019 nowe odcinki od poniedziałku, 2.09.2019, o godz. 20.10 w TVP2

Nasze wcześniejsze doniesienia odnośnie serialu "Barwy szczęścia" okazały się iść dobrym tropem - faktycznie ksiądz Tadeusz zrzuci sutannę! Przeczytaj tutaj >>> Ksiądz Tadeusz porzuci Boga dla miłości? Tajemnicze zdjęcie z piękną blondynką!

Niestety kulisy zawrócenia z Bożej Ścieżki okażą się zgoła inne. To nie szczęśliwa miłość odwiedzie Tadka od Wszechmogącego, lecz tragiczny wypadek, po którym duchowny zwątpi w jego dobroć, a nawet istnienie!

Barwy szczęścia, odcinek 1889. ksiądz Tadeusz (Jakub Mróz)
Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 1889. ksiądz Tadeusz (Jakub Mróz)

W serialu "Barwy szczęścia" podczas parafialnej wycieczki autobus pełen dzieci i opiekunów wjedzie na czołowe zderzenie z osobówką. Córka Walawskiego (Piotr Jankowski) zostanie przewieziona do szpitala w stanie krytycznym, a kiedy lekarze względnie ją ustabilizują, nastąpi niespodziewany zgon. Zobacz >>> Śmierć Moniki w Barwach szczęścia. Córka Piotra umrze po wypadku. To Walawski będzie winny tej tragedii!

Sam Tadeusz w nowych odcinkach "Barw szczęścia" nie będzie w najlepszym stanie. W 2092 odcinku po wakacjach 2019 nastąpi dzień pogrzebu dziewczynki. To Tadek odprawi mszę za jej duszę. Według doniesień "Świata Seriali" wygłosi kazanie podczas którego wyzna, że zrzuca sutannę – postanowi na zawsze porzucić duchowieństwo! - Wybaczcie mi moją słabość, wybaczcie, że zawiodłem... - te słowa wstrząsną bliskimi.

Aldona (Elżbieta Romanowska), jedna z najbardziej zagorzałych parafianek, postanowi interweniować. Grzelakowa usłyszy od krewniaka, że ten nie nadaje się już na księdza. Dlaczego? Po śmierci Moniczki Tadeusz z "Barw szczęścia" przestanie wierzyć w Boga! - Przykro mi... To już koniec - podsumuje były kleryk.

Barwy szczęścia, odcinek 1991. Ksiądz Tadeusz (Jakub Mróz)
Autor: vod.tvp.pl Barwy szczęścia, odcinek 1991. Ksiądz Tadeusz (Jakub Mróz)
Najnowsze