Barwy szczęścia. Kasia znów będzie matką! Zajmie się córkami zmarłej przyjaciółki

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia. Kasia znów będzie matką! Zajmie się córkami zmarłej przyjaciółki

Barwy szczęścia. Kasia znów będzie matką! Zajmie się córkami zmarłej przyjaciółki

Ale nowina w serialu "Barwy szczęścia"! Kasia Górka (Katarzyna Glinka) po raz kolejny zostanie matką! Żona Łukasza (Michał Rolnicki) w 2466 odcinku "Barw szczęścia" po wakacjach 2021 weźmie na siebie trudny obowiązek zajęcia się córkami swojej zmarłej przyjaciółki, Marii (Iza Kuna). Obie dziewczyny będą w rozsypce - rozstały się ze swoimi partnerami i okrutnie tęsknią za zamarłą mamą... Kasia naturalnie wejdzie w rolę następcy, kobiety mądrzejszej, bardziej doświadczonej i pełnej miłości. Jak do tego dojdzie? Zobacz co wiemy na temat zdarzeń w pierwszym powakacyjnym odcinku "Barw szczęścia"!

"Barwy szczęścia". Kasia znów zostanie matką! Zastąpi Pyrkom Marię?

Zdradzamy - w 2466 odcinku "Barw szczęścia" Kasia znów weźmie na siebie rolę mamy! Zaraz po wakacjach 2021 odwiedzi Agatę i Iwonę, przywiezie im też wspaniałe prezenty z Sycylii. Ale w domu zastanie dwie bardzo zmartwione dziewczyny, które przestały już wierzyć w miłość! Szczególnie w złym stanie będzie Agata, która po rozstaniu z Patrykiem po prostu załamie się.     

Iwona jako pierwsza w 2466 odcinku "Barw szczęścia" patrząc Kasi prosto w oczy, wyzna, że bardzo brakuje jej mamy. Tylko z Marią Pyrka mogła tak szczerze i głęboko rozmawiać o swoich rozterkach i problemach sercowych, a matka zawsze umiała ją wysłuchać i pomóc.  

Nie przegap: Aneta z M jak miłość pierwszy raz o ciąży! Grożą Janyst surowe kary jak ujawni kiedy urodzi dziecko Olka

Iwona odchodzi z Barw szczęścia? Izabela Zwierzyńska wyznała całą prawdę o nagłym wyjeździe z Polski!
Barwy szczęścia, odcinek 2466: Agata (Natalia Zambrzycka)

i

Autor: Artrama

- Nie dręcz się. Maria na pewno by tego nie chciała - odpowie Iwonie w 2466 odcinku "Barw szczęścia" Kasia.

- Mama zawsze znajdowała sposób, żeby tematy skomplikowane stawały się proste - nareszcie do rozmowy włączy się milcząca głównie Agata.

W tym momencie 2466 odcinku "Barw szczęścia" Kasia zrozumie, że sytuacja u Pyrków jest bardzo poważna i podejmie decyzję, że musi je wesprzeć. Tego na pewno chciałaby Maria Pyrka...

Kasia ostatecznie obieca Agacie i Iwonie w 2466 odcinku "Barw szczęścia" , że będzie do nich wpadała tak często, jak tylko będzie mogła.

- Nie mam takich mocy jak wasza mama, ale obiecuję... Będziemy się częściej widywać i rozmawiać - uśmiechnie się Kasia.

I tak Kasia od 2466 odcinka "Barw szczęścia" stanie się ważną powiernicą tajemnic Iwony oraz Agaty i pomoże im przejść przez trudne chwile!

Zobacz też: Seksowna Adriana Kalska z M jak miłość rozpala zmysły! Mikołaj Roznerski aż zamilkł - ZDJĘCIA

Barwy szczęścia, odcinek 2466: Iwona (Izabela Zwierzyńska)

i

Autor: Artrama
Najnowsze